Temat: chłopak

Znaleziono: 523 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -19% Układ
  od 23,58zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-02-29
  Oboje są ambitni, mają sprecyzowane plany i wiedzą czego chcą. Ona ma właśnie pójść na pewien układ z niegrzecznym studentem… On dla kariery sportowej przyjmuje niemoralną propozycję… Najlepszy romans 2015 w iBooks...(więcej)
 • „Tajemnica latarni morskiej” to pierwszy tom trylogii „Wybranek morza”.   Tomasz ma dziewięć lat, kiedy wraz z rodziną wyjeżdża na wakacje. Towarzyszy mu ukraińska opiekunka Luba, która stała się...(więcej)
 • od 26,56zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2014-07-17
  Witaj w moim idealnym, pozbawionym wad świecie. Mam dwadzieścia dwa lata i wszystko, czego mógłbyś zapragnąć. Idealną dziewczynę jak z okładki, popularnych znajomych, samochód swoich marzeń, penthouse na ostatnim piętrze...(więcej)
 • od 28,91zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2014-07-02
  Opowieść o trudnej miłości i namiętności, pojawiających się na przekór zdrowemu rozsądkowi. Abby, dziewczyna z burzliwą przeszłością, pragnie stabilnej egzystencji. Travis z pozoru uosabia wszystko to, od czego planowała uciec – to...(więcej)
 • od 23,00 zł Brak ofert - premiera: 2015-08-12
  Kilkanaście lat temu, Neely Crenshaw był gwiazdą futbolu, najlepszym rozgrywającym w historii drużyny Spartan z Messyny. Wróżono mu wielką karierę. Tak pewnie by było, gdyby nie kontuzja. Sportowa kariera Melly’ego to głównie zasługa...(więcej)
 • -20% Ender
  od 23,82zobacz oferty z 16 księgarni - premiera: 2015-09-09
  Kontynuacja powieści Starter. Los Angeles po wojnie bakteriologicznej, którą przeżyli dzięki szczepieniom jedynie Enderzy, ludzie w wieku od kilkudziesięciu do nawet dwustu lat, oraz Starterzy, czyli dzieci i młodzież. Dla Midlerów, czyli...(więcej)
 • Bestsellerowa pisarka Sophie Kinsella powraca z pełną miłosnych przepychanek i charakterystycznego dla niej błyskotliwego humoru opowieścią o niezapomnianej nocy poślubnej i miesiącu miodowym, o którym najlepiej byłoby zapomnieć. Lottie...(więcej)
 • od 32,13zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2015-07-15
  Gdyby w ten sposób opowiadano nam historię w szkole, znalibyśmy ją na wyrywki bez wkuwania. Wyjątkowa, frapująca książka! Najpierw były niezwykłe, okrzyczane przez widzów jako „niesamowite”, zdjęcia –...(więcej)
 • od 27,51zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-11-14
  Czy wolałbyś żyć z koszmarną prawdą, czy w błogiej nieświadomości? Życie osiemnastoletniego Arthura wali się w gruzy, kiedy dostaje sądowy zakaz zbliżania się do swojej byłej dziewczyny, traci stypendium i szansę na dobre...(więcej)
 • Scenariusze do sezonu 1 serialu Skam, w formie, w jakiej zostały napisane. Każdy z czterech tomów zawiera scenariusz jednego z sezonów wyemitowanych pomiędzy 2015 i 2017 rokiem. W książkach znajdziemy ponadto nieuwzględnione w serialu sceny,...(więcej)
 • od 22,41 zł Brak ofert
  JEST MIEJSCE, W KTÓRYM ZAGUBIENI SIĘ ODNAJDUJĄ Gdyby życie było sprawiedliwe, Jam Gallahue nadal mieszkałaby w rodzinnym New Jersey ze swoim uroczym chłopakiem z Wielkiej Brytanii – Reevem Maxfieldem. Oglądaliby razem stare skecze i...(więcej)
 • od 20,32zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-09-19
  Wojna nuklearna zniszczyła naszą planetę i teraz ludzkość walczy o jej odbudowę. Minął już miesiąc, odkąd wylądowały nowe statki kosmiczne i reszta kolonistów dołączyła do setki nastolatków na Ziemi. Ci, niegdyś nazwani...(więcej)
 • -17% Say it.
  od 23,18zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-05-17
  Long Beach w Kalifornii to idealne miejsce dla bogatych lekkoduchów, a Bleast High jest typową szkołą plastikowych panienek i przystojnych lowelasów. Kiedy Natt pod wpływem zabiegów siostry przeistacza się w atrakcyjną młodą kobietę,...(więcej)
 • -18% Outsiderzy
  od 27,01zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-11-05
  Nigdzie nie jest dobrze i wszystkich coś gryzie. Dzięki temu wiemy, że żyjemy naprawdę. Ta amerykańska młodzieżowa powieść na miarę Buszującego w zbożu Salingera została napisana przez autorkę w wieku szesnastu lat i do dziś...(więcej)
 • Młodzieńcza miłość zawsze jest wyjątkowa. Stanowi siłę, która może ruszyć cały świat w posadach i nadać mu całkiem nowe oblicze. Młodzieńcza miłość nie czeka na zaproszenie - zjawia się zazwyczaj w najmniej odpowiednim...(więcej)
 • od 22,61zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-07-19
  Różne pobudki i środowiska, inne charaktery, lecz ta sama decyzja – kariera zawodowego żołnierza. Czy wybór na całe życie, podjęty, kiedy osobowość człowieka dopiero się kształtuje, może być tym właściwym? Jaki wpływ na...(więcej)
 • od 21,78 zł Brak ofert - premiera: 2015-05-20
  Książka Maylis de Kerangal opisuje jeden dzień z życia, dla jednych tragiczny, dla innych szczęśliwy, dla jeszcze innych całkiem zwyczajny. Dziewiętnastoletni Simon Limbres po wypadku trafia do szpitala. Jest w stanie śmierci klinicznej....(więcej)
 • -60% Klucze
  od 10,40zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-09-17
  Ile razy można przeżyć koniec świata? Adam ma kilkanaście lat i przeżył go trzykrotnie. Nieoczekiwana wyprowadzka ojca, pewien wypadek... Potem było całkiem znośnie. Mógłby nawet nazywać się farciarzem, ale generalnie życie...(więcej)
 • od 25,20 zł Brak ofert - premiera: 2016-01-21
  Khemri zostaje ogłoszony Księciem. Szybko odkrywa, że funkcja ta to nie tylko przywilej, ale przede wszystkim życie w ciągłym poczuciu zagrożenia ze strony innych Książąt, czyli tych, którzy także marzą o władzy absolutnej, o...(więcej)
 • -60% Sznurek
  dziś najtaniej - od 10,40 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-08-17
  Po wydaniu mojej drugiej powieści zadzwonił do mnie profesor Domańczyk, mój nauczyciel historii z liceum. W dwóch pierwszych książkach nie opisałem go zbyt dobrze, więc propozycja: „Lang, musimy natychmiast porozmawiać, natychmiast,...(więcej)
 • od 22,48zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-07-11
  Adaś, uczeń warszawskiego gimnazjum, musi rozwiązać zagadkę pewnej złowrogiej korporacji. Tak, musi po prostu nie ma wyjścia. Innych gimnazjalistów intryga kryjąca się w posępnym drapaczu chmur na pewno by odstraszyła, ale Adaś to...(więcej)
 • od 19,90 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-20
  To wszystko przez moje nazwisko! Gdybym nazywała się Gabrysia Grzeczniutka, to ludzie inaczej by mnie traktowali. Ale Gabrysi Bzik mogą się czepiać do woli. Dlatego ciągle ląduję na dywaniku u dyrektora. Któregoś razu wylądowałam tam z...(więcej)
 • od 17,90 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-23
  Tym razem Nilson miał dość. Jego ojciec znowu odwołał wspólne wakacje! Jedyne, co pozostało Nilsonowi, to zażądać nagrody pocieszenia w postaci odjechanego prezentu. Niestety, nic nie poszło zgodnie z planem. Za to wpakowaliśmy się w...(więcej)
 • od 16,96zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2015-03-17
  Ania Bednarek przywykła do uwagi i podziwu. Scena jest całym jej życiem… Do czasu. Splot niefortunnych zdarzeń sprawia, że jej kariera w kanadyjskim zespole baletowym zostaje zrujnowana. Dziewczyna, zagubiona, niepewna własnej...(więcej)
 • od 22,47zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-04-08
  Wyrwała kartkę z zeszytu i napisała dużymi literami: Muszę wyjechać na jakiś czas. Wszystko w porządku. Nie szukajcie mnie. Nikt mnie nie porwał, nie uciekłam z domu, nie jestem w ciąży. Zawahała się, zanim dodała: Wrócę. Do...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: