Temat: christian dior

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 39.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-12-09
  Christian Dior, Hubert de Givenchy, Pierre Cardin, Charles Frederick Worth, Paul Poiret, Jean Patou, Cristóbal Balenciaga, Yves Saint Laurent, Karl Lagerfeld, Jean Paul Gaultier, Christian Lacroix, John Galliano - najwięksi kreatorzy mody.... (więcej)
 • od 28.80 zł Brak ofert - premiera: 2014-11-23
  Christian Dior (1905-1957) – jeden z największych projektantów XX wieku, artysta i wizjoner, sprawny menedżer. Swoje wspomnienia zaczyna od jednej najważniejsze decyzji – porzucenia lukratywnego stanowiska w znanym domu mody i stworzenia... (więcej)
 • od 35.91 zł Brak ofert
  Któż nie marzył o tym, by mieć w dłoniach klucze do sukcesu? Zwłaszcza dziś, kiedy od Paryża po Londyn, od Madrytu po Nowy Jork, od Tokio do Pekinu ledwie dwadziestka ludzi panuje nad światowym rynkiem mody. Jak to osiągnęli? ... (więcej)
 •   Brak ofert
  Pierwsza pełna biografia wybitnego projektanta mody, krawca artysty i przedsiębiorcy Pierwsza z planowanej serii książek o wielkich kreatorach mody i jej świecie Losy Christiana Diora to gotowy materiał na powieść. Długo żył ze... (więcej)
 • -21% Projektant
  od 23.62zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-09-28
  Olśniewająca historia osadzona w świecie wielkiej mody i Paryża Świeżo upieczona mężatka Copper Reilly przybywa do Paryża zaraz po wyzwoleniu miasta w 1944 r. Kiedy paryżanie celebrują odzyskanie wolności, ona czuje, że utknęła w... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: