Temat: dallas

Znaleziono: 14 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 26.82zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2018-03-28
  Jest 20 listopada 1958 roku. Howard Hughes, zdeprawowany milioner, poszukuje brudów mogących zaszkodzić klanowi Kennedych. Tylko to może mu pomóc w pozbyciu się prześladujących go wezwań sądowych w sprawie antymonopolowego podziału TWA.... (więcej)
 • od 31.50 zł Brak ofert
  Prawda o prezydencie Kennedym czasem jest piękna, kiedy indziej niepokojąca. A o tym, jak i dlaczego został zamordowany - okrutna. Jackie porównuje Biały Dom do mitycznego Camelotu, miejsca idyllicznej szczęśliwości w zimnym,... (więcej)
 • od 27.00 zł Brak ofert - premiera: 2016-01-13
  Opowieść o najgłośniejszym zamachu w historii Stanów Zjednoczonych, w którym na oczach milionów telewidzów zginął prezydent John Fitzgerald Kennedy. Książka François Forestiera nie jest zapisem śledztwa... (więcej)
 • od 26.91 zł Brak ofert - premiera: 2013-10-23
  22 listopada 1963 roku przeszedł do historii jako dzień, w którym z ręki Lee Harveya Oswalda na Dealey Plaza w Dallas zginął 35. prezydent USA, John F. Kennedy. Oswald oddał trzy strzały z okna Teksańskiej Składnicy Książek Szkolnych,... (więcej)
 • od 23.04 zł Brak ofert - premiera: 2014-01-01
  Kiedy ktoś zapuka do twych drzwi, dobrze się zastanów, zanim otworzysz, każda randka może się okazać śmiertelną pułapką…Nikt nie lubi spędzać świąt samotnie. Dla najbardziej ekskluzywnej spośród nowojorskich agencji... (więcej)
 • od 24.64zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2021-09-29
  Niezwykły thriller Nory Roberts (J.D. Robb), autorki powieści sprzedanych w pięciuset milionach egzemplarzy. #1 bestseller „New York Timesa” Najnowsza powieść o porucznik Wydziału Zabójstw nowojorskiej policji Eve Dallas,... (więcej)
 •   Brak ofert
  Kolejna wyczekiwana powieść w (nie)śmiertelnej serii autorki! Eve Dallas i jej partnerka, Peabody, zajmują się przypadkiem brutalnego, bezsensownego morderstwa – leciwego właściciela sklepu spożywczego zabili dla hecy i kilku batoników... (więcej)
 • od 24.50 zł Brak ofert - premiera: 2014-08-10
  Kiedy jesteśmy świadkami najgłębszej nienawiści między najbliższymi sobie ludźmi... Porucznik Eve Dallas ma wiele powodów do wdzięczności. Podejmowanie licznej irlandzkiej rodziny Roarke’a podczas Święta Dziękczynienia może... (więcej)
 • od 25.20 zł Brak ofert - premiera: 2015-05-15
  Niezrównana J.D. Robb przedstawia swoją najnowszą, poruszającą i pełną napięcia powieść z cyklu o porucznik Eve Dallas, zajmującego pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”. W walącym się i od dawna... (więcej)
 • od 26.60 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-23
  Kolejna już powieść i kolejny bestseller autorstwa Nory Roberts piszącej pod pseudonimem J.D. Robb. Trzymający w napięciu tchriller psychologiczny z zagadką kryminalną, której stawi czoła porucznik Eve, przekonując się jak cienka... (więcej)
 • od 27.40 zł Brak ofert - premiera: 2016-12-09
  W najnowszej powieści autorki bestsellerów J.D. Robb Eve Dallas tropi młodą parę zabójców, którzy odkryli, że morderstwa potęgują w nich wzajemne pożądanie. Ella-Loo i jej dopiero co wypuszczony na wolność ukochany, Darryl,... (więcej)
 • -25% Furia
  od 20.95zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2019-02-27
  Sandra Brown, autorka thrillerów notowanych na pierwszym miejscu listy bestsellerów „New York Timesa”, powraca z kolejną pełną napięcia – także emocjonalnego – powieścią. Dwadzieścia pięć lat temu major Franklin Trapper zyskał... (więcej)
 • od 23.41zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-02-08
  Tym razem porucznik Eve Dallas z nowojorskiej policji musi znaleźć mordercę, który niemal na jej oczach zadał śmiertelną ranę znanej autorce popularnego programu telewizyjnego, przedstawiającego pikantne plotki o celebrytach. Utrzymany we... (więcej)
 • Rogan, wiceprezes do spraw marketingu, na spotkanie w sprawie fuzji dwóch firm wszedł obwieszony ładunkami wybuchowymi. Eksplozja zabiła jedenaście osób i kilka raniła. Wywołała też chaos i przyczyniła się do antyreklamy firm, ale nie... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: