Temat: dania

Znaleziono: 59 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 25.57 zł Brak ofert - premiera: 2016-11-09
  Przyjemność, komfort, ciepło, bezpieczeństwo – to wszystko i o wiele więcej składa się na hygge, czyli duńskie rozumienie szczęścia. Autor książki, Meik Wiking, jest dyrektorem duńskiego Instytutu Badań nad Szczęściem i na co... (więcej)
 • od 25.13zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2019-05-15
  W samym środku zasłużonej porannej drzemki w piwnicy komisariatu policji Carl Mørck, szef Departamentu Q, dostaje telefon od kolegi pracującego na wyspie Bornholm. Mørck nie jest zachwycony tym, że próbuje mu się wcisnąć nową sprawę, a... (więcej)
 • od 24.38zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2017-09-27
  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Merete Lynggaard. Najlepsze życzenia z okazji ukończenia trzydziestu trzech lat. Owszem, dziś jest 6 lipca. Siedzisz tutaj sto dwadzieścia sześć dni, a nasz prezent jest taki, że przez... (więcej)
 • 81:1 to niezwykła reporterska etiuda na cztery ręce o osiemnastu punktach wulkanicznych na północy Atlantyku, stanowiących archipelag Wysp Owczych. Marcin Michalski i Maciej Wasielewski odwiedzają jeden z najmniej znanych zakątków świata... (więcej)
 • od 22.31zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-03-01
  Wieczór się wyraźnie rozkręcał. Wszyscy wykazywali przerażającą ruchliwość i rzadko spotykaną gorliwość w donoszeniu rozmaitych przedmiotów, wszyscy prezentowali niesłychaną inwencję w wymyślaniu nowych pragnień i potrzeb. Pod... (więcej)
 • od 24.38zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2014-12-06
  W odległym zakątku Szkocji na posterunku policji w Wick przez długi czas na parapecie stała zapomniana butelka z ledwo czytelnym listem. Kiedy wiadomość w butelce w końcu trafia do kopenhaskiego Departamentu Q, zajmującego się sprawami... (więcej)
 • od 15.90zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-07-18
  Dwie skłócone siostry. I wakacje, których nigdy nie zapomną… Zabiegana matka dwojga dzieci Alice jest przekonana, że ma całe życie pod kontrolą – w końcu zawsze wozi w bagażniku CZTERY wielorazowe torby na zakupy, na litość... (więcej)
 • od 29.00zobacz oferty z 3 księgarni - premiera: 2016-10-18
  Zabiłbyś dla kogoś, kogo kochasz? Szwedzki minister sprawiedliwości wychodzi z domu poselskiego po zażartej debacie. Wybiera boczne wyjście z budynku, żeby umknąć dziennikarzom, ale nigdy nie dociera do czekającego na niego samochodu.... (więcej)
 • od 32.27 zł Brak ofert - premiera: 2016-11-01
  Niels Bentzon, wybitny policyjny negocjator i wrażliwy humanista, tym razem w roli psychopatycznego mordercy...Niels Bentzon podejmuje się najniebezpieczniejszego zadania w swojej karierze. Chce, żeby osadzono go jako pacjenta w Twierdzy –... (więcej)
 • od 24.38zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2017-11-15
  Jak to zrobią? Pojedynczy strzał i po wszystkim? I już? Nie, dlaczego mieliby się tym zadowolić? Te bydlaki nie były przecież takie miłosierne. Bogaci, wpływowi, bezkarni. Gdy mogą wszystko, zbrodnia staje się zabawą. Kto osądzi... (więcej)
 • Baletnica gotuje!Chcesz wiedzieć, jak jeść lekko, smacznie i zdrowo? Jak poprawić sylwetkę, a przy tym mieć siłę do codziennej aktywności, a nawet do intensywnych treningów?Svetlana Ovsyankina, tancerka Polskiego Baletu Narodowego i... (więcej)
 • od 21.59zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2008-03-01
  Jest to kontynuacja bestsellera Wszystko czerwone - po latach. „Straszny ryk wyrwał mnie ze snu późną nocą. Na moment zastygłam w obawie, że dom się wali, ale zaraz przypomniałam sobie o rezerwuarze. Uspokojona, doczekałam chwili... (więcej)
 • od 23.93 zł Brak ofert - premiera: 2011-03-16
  Lato 1946 roku. Hablund Doran, właściciel dobrze prosperującej kopenhaskiej fabryki, zafascynowany kulturą i obyczajami mieszkańców Syberii postanawia zapuścić się w ten rejon świata. Trafia do Charyni, zapadłej wioski w tajdze. Już... (więcej)
 • od 35.51 zł Brak ofert - premiera: 2014-11-28
  Historia, która zainspirowała Iana Flemminga, twórcę postaci Jamesa Bonda. Ian Fleming, pisząc powieść „Moonraker”, nie opierał się wyłącznie na swojej wyobraźni. W 1945 roku brał udział w tworzeniu T-Force,... (więcej)
 • Smilla to specjalistka od lodu - jego kształtu, od unikalnych konstrukcji, które tworzy. Nie zna się na niczym innym. Jest też obcą w obcym kraju - Grenlandką, która przeprowadziła się do Danii. Wyalienowana w niechętnym jej... (więcej)
 • od 41.90 zł Brak ofert
  Do XVI wieku Szwecja pozostawała na uboczu wielkiej polityki europejskiej. Dopiero pojawienie się dynastii Wazów, zmiana wyznania na protestantyzm i przejęcie zasobów Kościoła wyzwoliły wielką energię w narodzie. W wojnach z... (więcej)
 • od 19.59zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-07-05
  Okrywamy się ich kocami, oglądamy ich seriale i ustawiamy wieże z ich klocków, ale tak naprawdę ile wiemy o samych Duńczykach?„Duńczycy” to reportaż i zarazem książka podróżnicza, która poszerzy naszą wiedzę na temat Danii i jej... (więcej)
 • -30% Wykolejony
  od 20.93zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-06-04
  Czy będąc na dnie piekła, można upaść jeszcze niżej? Nowe, gorące nazwisko na liście skandynawskich mistrzów kryminału i nowy bohater w zastępie wziętych detektywów, wirtuozów skomplikowanych śledztw. Głównym bohaterem... (więcej)
 • -22% Zaginiony
  od 23.32zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-11-03
  Na skandynawskich listach bestsellerów walczy o pierwsze miejsca z Jo Nesbø! Określa powieści kolegów po fachu jako „latte”, sam pisze „kryminały espresso” – mocne, stawiające na nogi, bez zbędnych opisów, z minimalną ilością... (więcej)
 • -5% Kopenhaga
  Kopenhaga, położona na wschodnim krańcu Zelandii oraz na wyspie Amager, zawdzięcza swoje istnienie i rozwój cieśninie Sund. Usytuowanie nad Sundem od dawna warunkowało dobrobyt miasta, przydając mu wyjątkowego kolorytu wielkiego,... (więcej)
 • od 24.53zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2010-04-22
  Powraca świat Alicji. Znów stado zaprzyjaźnionych osób pęta się po cudownym ogródku i kulinarnie szaleje w kuchni. A gospodyni jak zwykle otwiera drzwi przed każdym, częstuje jajkiem na śniadanie, wypija niezmierzone ilości kawy... (więcej)
 • od 7.43zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-02-03
  Przewodnik zawiera wszystkie niezbędne informacje, jakie powinien posiadać turysta, m.in. opis historii, kultury, architektury, lokalnych specjałów, użytecznych miejsc, a także – co istotniejsze – zabytki i atrakcje, które warto... (więcej)
 • od 21.85zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2019-06-19
  Wejście Danii na arenę dziejów to historia brawurowych wypraw wikińskich jarlów na wybrzeża zachodniej Europy i  dalej, docierających nawet do wybrzeży Morza Czarnego i Azji Mniejszej. W opowieści o tej części Skandynawii, jak w... (więcej)
 • od 38.61 zł Brak ofert - premiera: 2014-03-06
  Zostań mistrzem w swojej kuchni i zapanuj nad swoją talią. Jillian Michaels w książce Opanuj swój metabolizm wykorzystała prowadzone przez siedemnaście lat badania, aby stworzyć plan odżywiania, który doprowadzi do właściwego... (więcej)
 • od 25.57zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2017-04-25
  Album Słynne galerie i muzea to wyprawa po muzeach i galeriach świata przechowujących najznamienitsze dzieła artystyczne. To także wyjątkowa fotorelacja przedstawiająca najbardziej charakterystyczne i najcenniejsze zbiory. Od prehistorycznych... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: