Temat: dinozaury

Znaleziono: 16 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 21.50zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2015-07-06
  Na niewielkiej wyspie Nublar w pobliżu Kostaryki powstaje Park Jurajski. Jego największą atrakcją są żywe dinozaury, które zostały sklonowane z DNA pobranego ze skamieniałych insektów. Stworzony przez człowieka ekosystem wymyka się spod... (więcej)
 • od 23.49zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2020-07-08
  "Dinozaury odkryte na nowo" to książka o tym, jak w badaniach nad dinozaurami pewność zastąpiła spekulacje. Jeszcze niedawno mogliśmy się tylko domyślać, jak szybko ten czy tamten dinozaur biegał, co potrafił pogryźć, a czego nie,... (więcej)
 • od 26.88zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-12-29
  Co mogą mieć ze sobą wspólnego ciemna materia i dinozaury? Zdaniem prof. Lisy Randall, bardzo wiele. Wydaje się, że to ciemna materia może być pośrednio odpowiedzialna za kataklizm, który 66 milionów lat temu spowodował wyginięcie... (więcej)
 • od 21.60zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-07-28
  Chociaż rezerwat został zamknięty, a wyspa nie jest już dostępna dla turystów, coś przetrwało... Sklonowane dinozaury ponownie zagrażają ludzkości. Aby temu zaradzić, ceniony biolog Richard Levine decyduje się na wyprawę na zaginioną... (więcej)
 • od 39.90 zł Brak ofert
  Raj jest rozległym, różnorodnym, często okrutnym światem. Mieszkają na nim ludzie, lecz dominują dinozaury, potwory dzikie oraz udomowione, wykorzystywane do pracy, a także w walce. Zakuci w zbroje rycerze wyruszają w bój,... (więcej)
 • od 28.00 zł Brak ofert - premiera: 2016-05-01
  Alternatywna teoria dziejów Ziemi – globalne katastrofy i pole energetyczne ukształtowały dzisiejszy obraz naszego świata. • Ludzie i dinozaury żyli jednocześnie, a teoria ewolucji jest błędna! • Przyczyną zagłady... (więcej)
 • od 39.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-16
  Intrygi, piękno, brutalność i dinozaury – witajcie w Raju Raj – świat powołany do życia przez Ośmiu Stwórców, którzy toczą w nim gry władzy i namiętności – jest rozległy, różnorodny i często okrutny. Zamieszkują go ludzie,... (więcej)
 • od 39.90 zł Brak ofert
  Księżniczka dinozaurów to najnowszy tom epickiej serii fantasy rozgrywającej się w świecie, w którym rycerze ruszają do boju na zakutych w zbroje dinozaurach. George R.R. Martin nazwał ją skrzyżowaniem Parku Jurajskiego z Grą o... (więcej)
 • Czy pradawne zwierzęta uważane za wymarłe w czasach prehistorycznych nadal żyją? Książka Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały? to apogeum osiągnięć doktora Shukera. Kilkaset bogato ilustrowanych stron - w znakomitej części... (więcej)
 • KARL SHUKER, brytyjski doktor zoologii, stał się najwybitniejszym przedstawicielem... kryptozoologii–dziedziny zajmującej się zwierzętami, których istnienie jest odrzucane przez oficjalną naukę. Ujawnił i zbadał więcej zaginionych... (więcej)
 • od 23.90zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2013-06-10
  Po latach służby w policji Eve Dallas uważa, że już nic jej nie zaszokuje. A jednak... To był jeden z tych barów w centrum miasta, gdzie pracownicy firm odprężają się przy drinkach, narzekają na szefa, czasem umawiają z kimś na... (więcej)
 • od 8.00 zł Brak ofert - premiera: 2017-04-25
  Przedstawiamy tomik, w którym zebrano bajki o dinozaurach i innych prehistorycznych zwierzętach. Mimo że żyły one dawno, dawno temu, miały takie same problemy jak ty! Tyranozaur nie chciał jeść mięsa, stegozaur był za bardzo ruchliwy i... (więcej)
 • od 17.99 zł Brak ofert - premiera: 2014-02-01
  Encyklopedia adresowana jest do najmłodszych czytelników. W przystępny sposób prezentuje podstawy wiedzy na temat planety Ziemi, ludzkiego ciała, tajemnic dinozaurów, życia zwierząt i roślin oraz najprostszych zagadnień naukowych. Wiedza... (więcej)
 • od 26.96 zł Brak ofert - premiera: 2014-02-02
  Encyklopedia zawiera wiele fascynujących ciekawostek dotyczących świata natury, nauki, techniki i kultury. Młody czytelnik dowie się z niej, kiedy wyginęły dinozaury, dlaczego niebo jest niebieskie, co dzieje się we wnętrzu elektrowni, jak... (więcej)
 • od 15.87zobacz oferty z 4 księgarni - premiera: 2016-04-08
  Diplodoki, tyranozaury, stegozaury i wiele innych rodzajów dinozaurów wypełniło strony prezentowanej encyklopedii. Znalazły się tu najważniejsze informacje o tych prehistorycznych zwierzętach – w jakich sposób żyły, gdzie mieszkały,... (więcej)
 • od 17.30 zł Brak ofert - premiera: 2015-11-22
  Kolejna książka o przygodach Kokosa i jego przyjaciół, tym razem podróż w czasie i spotkanie z dinozaurami.  Kokos, Matylda i Oskar siedzą przy ognisku i zastanawiają się, które zwierzę jest najbardziej niebezpieczne na świecie. Kokos... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: