Temat: dyktanda

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 17.22 zobacz oferty z 9 księgarni
  Nie ma róży bez kolców to ćwiczenia ortograficzne dla obcokrajowców uczących się języka polskiego jako obcego na poziomie średnio zaawansowanym B1 i B2. Mogą one stanowić również pomoc w pracy z młodzieżą... (więcej)
 • od 7.43 zł Brak ofert - premiera: 2017-04-25
  "Dyktanda dla klas I-III" to zabawne historyjki do ćwiczenia ortografii. Książeczka zawiera zarówno teksty do dyktowania, jak również ćwiczenia do uzupełniania. Wspaniałe, humorystyczne ilustracje oraz żartobliwe opowieści sprawią, że... (więcej)
 • od 7.43 zł Brak ofert - premiera: 2017-04-25
  "Dyktanda dla klas IV-VI" to zabawne historyjki do ćwiczenia ortografii. Książeczka zawiera zarówno teksty do dyktowania, jak również ćwiczenia do uzupełniania. Wspaniałe, humorystyczne ilustracje oraz żartobliwe opowieści sprawią, że... (więcej)
 • od 7.43 zł Brak ofert - premiera: 2017-04-25
  "Dyktanda dla klas I-III. Poszukiwacze skarbów i przygód" to bogato ilustrowana książeczka zawierająca ćwiczenia oraz teksty pomagające dzieciom opanować ortografię. Dyktanda i ćwiczenia to krótkie opowiadania tworzące razem ciekawą i... (więcej)
 • od 4.64 zł Brak ofert - premiera: 2017-04-25
  "Dyktanda dla klas IV-VI. Szkoła dla czarodziejów" to bogato ilustrowana książeczka zawierająca ćwiczenia oraz teksty pomagające dzieciom opanować ortografię. Dyktanda i ćwiczenia to krótkie opowiadania tworzące razem ciekawą i... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: