Temat: edukacja ��� pierwszy j��zyk (ojczysty)

Znaleziono: 20 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 25.87zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-03-18
  Powieść o poszukiwaniu miłości, szczęścia, prawdy o sobie samym, doskonale obrazująca proces odnajdywania własnej tożsamości, również seksualnej. Historia nakreślona na tle społeczno – obyczajowym Anglii schyłku XIX... (więcej)
 • od 22.10zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2015-01-15
  Wiosna 1963 roku. Po kolejnym nieudanym zamachu na prezydenta Francji Charles'a de Gaulle'a szef komórki operacyjnej organizacji terrorystycznej OAS, Marc Rodin, wynajmuje zawodowego zabójcę.Tajemniczy Anglik posługujący się pseudonimem... (więcej)
 • od 24.02zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-06-12
  Był bezchmurny letni dzień 1900 roku. Grupa uczennic z elitarnej pensji dla dziewcząt pani Appleyard wraz z kilkoma nauczycielkami wybrała się na piknik w pobliże miejsca zwanego Wiszącą Skałą. Po lunchu kilka starszych uczennic udało... (więcej)
 • od 29.70 zł Brak ofert - premiera: 2015-11-18
  Trzecia część bestsellerowego pierwszego KWARTETU LOS ANGELES. Odkrywający tajemnice show biznesu sierżant Jack Vincennes, pozbawiony skrupułów Bud White i obsesyjne przywiązany do przepisów prawa Ed Exley muszą rozwiązać zagadkę... (więcej)
 • od 19.80 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-17
  Kolejna część kultowych opowieści Arnolda Lobela o rezolutnym Żabku i wrażliwym Ropuchy. Przygody dwojga przyjaciół, w znakomitym przekładzie Wojciecha Manna, podpiły już serca małych czytelników również w... (więcej)
 • od 35.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-14
  Klasyczna brytyjska powieść o sile miłości i namiętności, na której podstawie powstał wzruszający film z Carey Mulligan, Matthiasem Schoenaertsem, Michaelem Sheenem i Tomem Sturridge’em. Prowincja dziewiętnastowiecznej Anglii. Betsaba... (więcej)
 • od 41.30zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2019-05-04
  No, co tam? Smartphone czy smartfon? Profilu czy profila? Teść czy świekier? Ministra czy ministerka? W środę czy we środę? Na potrzeby czy dla potrzeb? Zgłośnić, pogłośnić, pogłośnić? Zbiór felietonów poświęconych... (więcej)
 • od 21.24 zł Brak ofert
  CHARLIE to klasyka amerykańskiej powieści dla młodzieży początku lat dziewięćdziesiątych. Osiągnęła ponadmilionowy nakład w USA. Książka ma formę listów pisanych do nieznanego przyjaciela przez nastolatka imieniem Charlie. Bohater,... (więcej)
 • od 6.50zobacz oferty z 20 księgarni - premiera: 2012-12-04
  Alicja w krainie czarów to książka od dziesięcioleci należąca do ścisłego kanonu literatury światowej - nie tylko tej dziecięcej. Jej znajomość, także dzięki licznym opracowaniom adresowanym dla dzieci - w tym filmom i animacjom - jest... (więcej)
 • od 25.00zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-07-20
  Właśnie spełnia się marzenie Rebecci, wychodzi za mąż! Jednak okazuje się, że nie tylko ona miała marzenie. Obie matki przyszłej pary młodej mają własne, rozbieżne wizje co do przebiegu uroczystości ślubnych. Rebecca Bloomwood... (więcej)
 • od 2.40zobacz oferty z 49 księgarni - premiera: 2014-04-27
  Kto nie zna historii młodego chłopca Jima Hawkinsa i piratów poszukujących ukrytego skarbu? Powstała w XIX wieku Wyspa skarbów to jedna z najbardziej znanych powieści przygodowych, od lat ciesząca się niesłabnącym powodzeniem. Nakładem... (więcej)
 • od 7.43zobacz oferty z 18 księgarni - premiera: 2014-11-26
  Uniwersalne przesłanie Opowieści wigilijnej sprawia, że należy ona od dwóch wieków do wąskiego kanonu najsłynniejszych bajek świata.Książka opowiada historię przemiany skąpego, bezdusznego, samolubnego Ebenezera Scrooge’a w hojnego,... (więcej)
 •   Brak ofert
  Odkryj świat Alfabetu w kreatywny sposób razem ze swoim dzieckiem! Bazgroszyt Uczę się pisać. Literki A-D to zestaw ćwiczeń grafomotorycznych z literkami, przygotowujący dziecko do nauki pisania. Dzięki temu wyjątkowemu Bazgroszytowi... (więcej)
 •   Brak ofert
  Odkryj świat Alfabetu w kreatywny sposób razem ze swoim dzieckiem! Bazgroszyt Uczę się pisać. Literki E-H to zestaw ćwiczeń grafomotorycznych z literkami, przygotowujący dziecko do nauki pisania. Dzięki temu wyjątkowemu Bazgroszytowi... (więcej)
 •   Brak ofert
  Odkryj świat Alfabetu w kreatywny sposób razem ze swoim dzieckiem! Bazgroszyt Uczę się pisać. Literki I-L to zestaw ćwiczeń grafomotorycznych z literkami, przygotowujący dziecko do nauki pisania. Dzięki temu wyjątkowemu Bazgroszytowi... (więcej)
 •   Brak ofert
  Odkryj świat Alfabetu w kreatywny sposób razem ze swoim dzieckiem! Bazgroszyt Uczę się pisać. Literki Ł-O to zestaw ćwiczeń grafomotorycznych z literkami, przygotowujący dziecko do nauki pisania. Dzięki temu wyjątkowemu... (więcej)
 •   Brak ofert
  Odkryj świat Alfabetu w kreatywny sposób razem ze swoim dzieckiem! Bazgroszyt Uczę się pisać. Literki P-T to zestaw ćwiczeń grafomotorycznych z literkami, przygotowujący dziecko do nauki pisania. Dzięki temu wyjątkowemu Bazgroszytowi... (więcej)
 •   Brak ofert
  Odkryj świat Alfabetu w kreatywny sposób razem ze swoim dzieckiem! Bazgroszyt Uczę się pisać. Literki U-Z to zestaw ćwiczeń grafomotorycznych z literkami, przygotowujący dziecko do nauki pisania. Dzięki temu wyjątkowemu Bazgroszytowi... (więcej)
 •   Brak ofert
  Bazgroszyt Kredzia to twórcze kolorowanki i edukacyjne karty przygotowujące dziecko do nauki pisania, zawierające zestawy ćwiczeń grafomotorycznych.  Dzieciom w nauce i zabawie towarzyszy przyjacielska i wesoła Kredzia. Razem z naszą... (więcej)
 •   Brak ofert
  Bazgroszyt Kolorozaurus to twórcze kolorowanki i edukacyjne karty przygotowujące dziecko do nauki pisania, zawierające zestawy ćwiczeń grafomotorycznych.  Dzieciom w nauce i zabawie towarzyszy przyjacielski i wesoły Kolorozaurus. Razem z... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: