Temat: elektryczność

Znaleziono: 9 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 32,32zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2017-11-02
  Tytani rewolucji przemysłowej i wielka bitwa o elektrodolary Nowy Jork, rok 1888. Cud elektryczności powoli rozjaśnia mrok wielkiego miasta. Thomas Edison wygrywa wyścig po patent, który pozwoli mu zbić fortunę. Jednak jego główny rywal,...(więcej)
 • od 57,00 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-10
  Oto dziewiąte wydanie podręcznika z teorii obwodów elektrycznych, w którym przedstawiono analizę obwodów elektrycznych liniowych prądu przemiennego, metody rozwiązywania obwodów wielooczkowych i wielowęzłowych, analizę układów...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 28,20 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-09-08
  Kolejna publikacja Andrzeja Branickiego autora bestsellera Na Własne Oczy, nauczyciela, publicysty, popularyzatora i wielkiego miłośnika astronomii nie jest tradycyjnym podręcznikiem utrwalającym wiedzę astronomiczną. To swoista podróż...(więcej)
 • od 64,60 zł Brak ofert
  Oprócz praw, pojęć oraz układów omówiono: - zasady działania przyrządów pomiarowych, maszyn elektrycznych, transformatorów, urządzeń elektronicznych i wybranych układów energoelektronicznych - urządzenia do wytwarzania, przesyłu i...(więcej)
 • od 26,60 zł Brak ofert
  Książka prezentuje podstawowe wiadomości dotyczące przewodów i kabli elektroenergetycznych, takie jak klasyfikacja kabli i przewodów, zasady ich oznaczania oraz najważniejsze definicje. W publikacji omówiono również:   - przewody...(więcej)
 • od 53,20 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-10
  Książka zawiera wykład na temat wszystkich znajdujących obecnie zastosowanie technologii produkcji elektryczności i ciepła. Przedstawiono w niej zasoby i ogólną charakterystykę głównych paliw oraz pojęcie systemu energetycznego,...(więcej)
 • od 38,50zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2014-06-09
  Autor omawia w książce między innymi obliczanie prądów zwarciowych, zjawiska powodowane przepływem prądów roboczych i zwarciowych, a także zasady działania, rozwiązania konstrukcyjne, właściwości techniczne oraz kryteria doboru...(więcej)
 • od 52,25 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-05
  W gospodarkach rozwiniętych wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną jest zbliony do 1% rocznie. W Polsce w ostatnich latach jest on równy 2%. Wzrost mocy zainstalowanej w systemie elektroenergetycznym jest realizowany m.in. przez...(więcej)
 • od 57,00 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-01
  Książka stanowi obszerny podręcznik klasycznej teorii pola elektromagnetycznego. Omówione są w nim: zagadnienia wprowadzające z zakresu analizy i rachunku wektorowego, pole elektrostatyczne, elektryczne pole przepływowe, pole magnetyczne,...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: