Temat: erlendur sveinsson

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -50% Hipotermia
  od 15.90zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2016-08-03
  To oczywiste samobójstwo. A jednak Komisarz Erlendur ma duże wątpliwości i zaczyna nieoficjalne śledztwo. Najnowszy kryminał popularnego islandzkiego pisarza, Arnaldura Indriðasona!Nikt nie ma wątpliwości, że Maria popełniła... (więcej)
 • od 25.20 zł Brak ofert - premiera: 2013-08-28
  Arnaldur Indriðason – najsłynniejszy islandzki pisarz kryminałów! Nazywany „islandzkim Henningiem Mankellem”. Reykjavik. W mroźny styczniowy dzień policja zostaje wezwana na jedno z miejskich osiedli – w ogrodzie znaleziono ciało... (więcej)
 • od 20.99 zł Brak ofert
  Grobowa cisza to kolejny tom z cyklu o islandzkim policjancie Erlendurze Sveinssonie z Reykjaviku. Akcja rozpoczyna się w domu na przedmieściu, gdy student medycyny odbiera swojego brata z urodzin. Oczekując na zakończenie imprezy, obserwuje... (więcej)
 • -25% Głos
  od 20.99 zł Brak ofert
  Najlepsza seria kryminalna, jaką czytałem [...] Arnaldur Indriðason stał się zresztą międzynarodowym fenomenem literackim. Dlaczego? To proste: jego powieści są intrygujące, autentyczne, a przy tym liryczne. Nie mogę się doczekać... (więcej)
 • -10% Jezioro
  od 25.20 zł Brak ofert
    Czwarty kryminał z Erlendurem Sveinssonem! Zimnowojenna historia i współczesne dochodzenie w sprawie morderstwa przed wielu laty - nieoczekiwanie powracają czasy dawno i słusznie minione... Słynne Kleifarvatn, islandzkie jezioro znajdujące... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: