Temat: ernest hemingway

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -50% Geniusz
  od 20,00zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-03-01
  Biografia człowieka, który stworzył amerykańską literaturę XX wieku Zwycięzca National Book Award Na podstawie książki został nakręcony film Geniusz (2016) Max Perkins to człowiek, dzięki któremu narodziły się prawdziwe gwiazdy...(więcej)
 • Dora Maar nigdy nie wprowadziła się do Pabla Picassa. Nigdy nie przychodziła nieproszona, zawsze czekała na telefon. Lila Brik twierdziła, że nie ma nic łatwiejszego niż zdobycie mężczyzny – trzeba mu wmawiać, że jest genialny, i...(więcej)
 • od 22,70zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-07-10
  Miasto artystów, bezcennych zabytków, wielbicieli dobrego jedzenia, stolica mody, cel podróży turystów z całego świata. Łatwo zrozumieć, dlaczego filmowcy pokochali stolicę Francji. Z wzajemnością.Kino stało się pretekstem do...(więcej)
 • od 28,69zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-05-12
  Marta jest pewną siebie, odnoszącą sukcesy młodą kobietą. Ma w życiu jeden cel: wspiąć się na szczyt kariery zawodowej. Kierując się wpojoną jej przez babkę nauką, że kobieta może liczyć tylko na siebie, nie zostawia w swoim...(więcej)
 • od 29,10 zł Brak ofert
  „Książka twarzy” to zbiór esejów Marka Bieńczyka, którą nagrodzono Nagrodą  Literacką Nike 2012 - najbardziej prestiżowym wyróżnieniem literackim w Polsce. „Brawura Marka Bieńczyka, by pod jedną okładką pomieścić...(więcej)
 • od 22,58zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2013-10-28
  Historia młodzieńczej fascynacji i skrywanego pożądania, wpleciona w barwny życiorys słynnego pisarza. Latem 1935 roku do domu państwa Hemingwayów na wyspie Key West wprowadza się młoda służąca, córka biednego...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: