Temat: eve dallas

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23,04 zł Brak ofert - premiera: 2014-01-01
  Kiedy ktoś zapuka do twych drzwi, dobrze się zastanów, zanim otworzysz, każda randka może się okazać śmiertelną pułapką…Nikt nie lubi spędzać świąt samotnie. Dla najbardziej ekskluzywnej spośród nowojorskich agencji...(więcej)
 •   Brak ofert
  Kolejna wyczekiwana powieść w (nie)śmiertelnej serii autorki! Eve Dallas i jej partnerka, Peabody, zajmują się przypadkiem brutalnego, bezsensownego morderstwa – leciwego właściciela sklepu spożywczego zabili dla hecy i kilku batoników...(więcej)
 • od 21,48zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-08-10
  Kiedy jesteśmy świadkami najgłębszej nienawiści między najbliższymi sobie ludźmi... Porucznik Eve Dallas ma wiele powodów do wdzięczności. Podejmowanie licznej irlandzkiej rodziny Roarke’a podczas Święta Dziękczynienia może...(więcej)
 • od 21,66zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2015-05-15
  Niezrównana J.D. Robb przedstawia swoją najnowszą, poruszającą i pełną napięcia powieść z cyklu o porucznik Eve Dallas, zajmującego pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”. W walącym się i od dawna...(więcej)
 • od 23,35zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-03-23
  Kolejna już powieść i kolejny bestseller autorstwa Nory Roberts piszącej pod pseudonimem J.D. Robb. Trzymający w napięciu tchriller psychologiczny z zagadką kryminalną, której stawi czoła porucznik Eve, przekonując się jak cienka...(więcej)
 • od 23,41zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-12-09
  W najnowszej powieści autorki bestsellerów J.D. Robb Eve Dallas tropi młodą parę zabójców, którzy odkryli, że morderstwa potęgują w nich wzajemne pożądanie. Ella-Loo i jej dopiero co wypuszczony na wolność ukochany, Darryl,...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: