Temat: fascynacja

Znaleziono: 27 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 28.73zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-05-19
  Kultowa książka Larsa Saabye Christensena i największy norweski bestseller w historii, znany milionom czytelników w kilkunastu krajach świata, zwycięsca plebiscytu norweskiego dziennika „Dagbladet” na najlepszą książkę...(więcej)
 • od 13.70zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-01-19
  Nie ma Albertyny to szósty tom quasi-autobiograficznego cyklu Marcela Prousta W poszukiwaniu straconego czasu, uznanego w powszechnej opinii krytyków za arcydzieło literatury. (Pierwsza część nosi tytuł W stronę Swanna, druga W cieniu...(więcej)
 • od 28.52zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2012-02-28
  Książka Tygodnia Radia BBCNajwyższych lotów opowieść o ptakach.Gdy Esther Woolfson przyjęła pod swój dach stadko niewinnie wyglądających gołębi, nie wiedziała jeszcze, że te aroganckie stworzenia nie mają wiele wspólnego z Duchem...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 17.61 zobacz oferty z 11 księgarni
  Len Howard uznano za ekscentryczkę, gdy w 1938 roku, w wieku 44 lat, porzuciła karierę skrzypaczki i zamieszkała na wsi w Sussex, aby studiować życie ptaków. Ale to tam napisała dwa międzynarodowe bestsellery i zadziwiła świat...(więcej)
 • Wydanie na 100-lecie pierwszego wydania tego arcydzieła XX wieku "W stronę Swanna" to pierwszy tom quasi-autobiograficznego cyklu Marcela Prousta W poszukiwaniu straconego czasu, uznanego w powszechnej opinii krytyków za arcydzieło literatury....(więcej)
 • od 25.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-10-08
  Juli nie jest szczególnie zachwycona, gdy ojciec prosi ją, by spędziła zimową przerwę świąteczną na wyspie Martha’s Vineyard. Jej zadaniem ma być rozweselenie Davida, syna pracodawcy ojca Juli, którego narzeczona niedawno zginęła,...(więcej)
 • od 13.95zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-04-27
  Trzy przyjaciółki stojące właśnie na rozdrożu życia, odkładają na bok palące problemy i wyruszają w podróż zainspirowane tragicznym życiorysem genialnej i zapomnianej poetki Marii Komornickkiej. Podróż w stronę...(więcej)
 • od 30.75 zł Brak ofert
  Autorzy dziesięciu artykułów zebranych w niniejszym tomie (filolodzy, komparatyści, kulturoznawcy i filozofowie) zdają sprawę ze swej fascynacji dziełem Roberta Bolaño i proponują warte uwzględnienia konteksty jego lektury. Tytuł tomu...(więcej)
 • -50% Piarżysko
  Fascynacja górami, któż z nas jej nie doświadczył? Zachwyt ich potęgą, majestatem i tajemniczością nie był także obcy wizytującym Zakopane i okolice pierwszym turystom XIX wieku. Byli wśród nich wielcy pisarze (B. Prus, A. Asnyk, K....(więcej)
 • Dom aukcyjny w Nowym Jorku wystawia rękopis, który Vanessa pragnie za wszelką cenę zdobyć. Licytację wygrywa jednak Chase Harrington, zamożny finansista. Chase nie spodziewał się, że tajemnicza kobieta z aukcji tak bardzo rozpali jego...(więcej)
 • od 25.50 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-16
  Drugi tom cyklu powieściowego dla młodzieży. Julia i Dawid mieszkają w Bostonie, gdzie regularnie spotykają się z terapeutami usiłując dojśc do siebie po trudnych wydarzeniach ostatniej zimy. Niestety musze ponownie udać się na...(więcej)
 • od 19.80zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-10-12
  Juli nie może tego pojąć: Charlie żyje! To mógłby być koniec cierpień Davida. On i Juli mogliby żyć długo i szczęśliwie. Problem w tym, że Charlie poruszy niebo i ziemię, by odzyskać byłego narzeczonego, a duch Madeleine Bower...(więcej)
 • od 9.90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2013-03-18
  Kim jest tytułowa Linusia - bohaterka książki Linusia, mój rajski ptak czyli rzecz o pisarzu i jego Muzie? Australijską aktorką, modelką, łyżwiarką figurową, lekarzem stomatologiem, miłośniczką literatury i orientalnej kuchni......(więcej)
 • od 32.30 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-16
  Nowa, samodzielna powieść autorki bestsellerowej serii „Oddechy”, równie pełna emocji i zapierającej dech akcji! Co, jeśli dostałbyś drugą szansę na to, by kogoś poznać po raz pierwszy? Cal Logan doznaje szoku, gdy widzi Nicole...(więcej)
 • od 14.90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-11-06
  Śledzenie malarskiego dorastania młodego artysty jest pasjonujące, zwłaszcza gdy wiemy, jakie były tego dorastania konsekwencje. Jednak dopiero wówczas, gdy poznamy początki, możemy mówić o pełnym zrozumieniu tego, co stało...(więcej)
 • od 22.50 zł Brak ofert - premiera: 2014-01-28
  Benny jest rolnikiem i marzy o żonie, która zechce dzielić z nim życie. Desirée jest bibliotekarką, dziewczyną z miasta, wykształconą, po studiach, z licznymi zainteresowaniami. Oboje spotykają się przez przypadek na cmentarzu, ona przy...(więcej)
 • od 22.50 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-07
  Druga część opowieści o przedziwnej parze Słodko-gorzka historia kobiety i mężczyzny, których losy nie miały prawa się połączyć. Ona – wykształcona bibliotekarka o wysublimowanym guście i upodobaniu do sztuki i minimalizmu, on –...(więcej)
 • od 13.75zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-05-13
  Aż do tego kwietniowego wieczora nie miała pojęcia, że ona, dobiegająca pięćdziesiątki kobieta, może się zakochać.   Rowerowa wycieczka za miasto okazuje się dla Jesiennej momentem zwrotnym w jej spokojnym, małomiasteczkowym...(więcej)
 • od 1.99zobacz oferty z 48 księgarni - premiera: 2016-04-22
  Nasze pragnienia krzyżują się i w zamęcie bytu rzadkie jest, aby szczęście pokrywało się ściśle z pragnieniem, które go wezwało. Marcel Proust W stronę zakwitających dziewcząt to drugi tom quasi-autobiograficznego cyklu Marcela...(więcej)
 • od 1.25zobacz oferty z 27 księgarni - premiera: 2016-04-22
  "Sodoma i Gomora" Marcela Prousta to czwarta część cyklu powieściowego "W poszukiwaniu straconego czasu", uznawanego za arcydzieło światowej literatury. "(…) Proust lekceważy sobie to, co zazwyczaj stanowi siłę i urok powieści: fabułę,...(więcej)
 • od 1.25zobacz oferty z 39 księgarni - premiera: 2016-04-22
  Strona Guermantes Marcela Prousta to trzecia część cyklu powieściowego W poszukiwaniu straconego czasu, uznawanego za arcydzieło światowej literatury. (…) Proust lekceważy sobie to, co zazwyczaj stanowi siłę i urok powieści:...(więcej)
 • od 9.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-09-26
  Czas odnaleziony  to ostatni, siódmy tom quasi-autobiograficznego cyklu Marcela Prousta W poszukiwaniu straconego czasu, a jednocześnie klamra spinająca wszystkie poprzednie tomy: W stronę Swanna, W cieniu zakwitających dziewcząt, Strona...(więcej)
 • -30% Bling Ring
  od 17.80zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2013-06-20
  Film w reżyserii Sofii Coppoli w kinach już od 21 czerwca! Za serią najbardziej cynicznych włamań we współczesnej historii Hollywoodu stoi grupa rozrywkowych nastolatków, określających się mianem Bling Ring. W ciągu zaledwie roku...(więcej)
 • od 9.90zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-01-29
  „Spacer spalonym mostem” Katarzyny Kosior to debiut literacki, w którym historia pewniej miłości staje się jedynie pretekstem do zmierzenia się z trudnymi życiowymi tematami. Adrienn, młoda, prostolinijna i wrażliwa...(więcej)
 • od 1.25zobacz oferty z 26 księgarni - premiera: 2016-04-22
  W stronę Swanna to pierwszy tom quasi-autobiograficznego cyklu Marcela Prousta W poszukiwaniu straconego czasu, uznanego w powszechnej opinii krytyków za arcydzieło literatury. Pewnego dnia smak magdalenki zanurzonej w herbacie budzi w bohaterze,...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: