Temat: fikcja

Znaleziono: 153 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 9,99zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2017-11-05
  Obudził mnie ten nieznośny budzik, która godzina? 6:30 ja pierniczę. Dziś poniedziałek, nienawidzę Obudził mnie ten nieznośny budzik, która godzina? 6:30 ja pierniczę. Dziś poniedziałek, nienawidzę poniedziałków....(więcej)
 • Mroczny labirynt to tomik otwierający serię powieści sensacyjno-przygodowych dla młodzieży: Porachunki z przygodą. Akcja książki toczy się w istniejących naprawdę podziemiach zamku w Szymbarku Warmińskim. Jajco, Marta, Pchełka i Pucek...(więcej)
 • od 12,21zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2012-09-06
  Pasjonująca powieść o potrzebie ideałów, młodzieńczym buncie i konflikcie pokoleń. Tytułowa bohaterka mocno wierzy w swojego ojca. Tymczasem on, nieustraszony himalaista i bohater, boi się ryzyka na gruncie zawodowym. Zbuntowana Majka nie...(więcej)
 • -32% Magda.Doc
  od 13,30zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2012-09-06
  Osiemnastoletnią Magdę poznajemy w dramatycznym okresie życia, gdy dowiaduje się, że jest w ciąży. Jak doszło do tego, że zdolna i pracowita dziewczyna wpadła w tak poważne tarapaty? Jak przeżyje to brutalne wejście w dorosłość? to...(więcej)
 • od 10,86zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2012-09-06
  Tytuł książki jest nazwą pliku w komputerze, na którym bohaterka pisze swój sekretny dziennik. "" jest książką pełną napięć i namiętności, ukazuje toksyczny związek Magdy z matką, uroki macierzyństwa Magdy oraz blaski jej...(więcej)
 • od 9,67zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2012-09-06
  Powieść Marii Kruger to pełna humoru i zaskakujących splotów okoliczności historia dziewczyny, która pierwsze aktorskie zadanie dostaje jeszcze przed egzaminami do szkoły teatralnej. Czy poradzi sobie ze zmieniającym się z dnia na dzień...(więcej)
 • od 11,17zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2012-09-06
  Pierwowzorem głównej bohaterki Agaty, zwanej Agatonem-Gagatonem, jest żona Piotra Kupichy, a córka autorki, Marty Fox. Agata snuje w książce opowieść o swoich młodzieńczych latach, o rodzinie, szkole, chłopakach… To...(więcej)
 • od 10,73zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2013-06-13
  Pasjonująca powieść, w której zręcznie zostały połączone fakty historyczne i fikcja. Jan XXIV, pierwszy w historii szwajcarski papież, stara się wprowadzić reformy, jakich oczekuje spora część Kościoła katolickiego. Na swej...(więcej)
 • od 12,31zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2013-06-13
  Post-Polonia to najnowsza powieść Marcina Wolskiego – mistrza satyry i przenikliwego obserwatora rzeczywistości! Książka jest celną parodią współczesnej sytuacji polityczno-społecznej w Polsce i Unii Europejskiej. Autor ukazuje w...(więcej)
 • Spokojne amerykańskie miasteczko Antiochia w stanie Washington staje się nagle bramą dla zjawisk nadprzyrodzonych. Mają tam miejsce spotkania z aniołami, ludzie doświadczają apokaliptycznych wizji, pojawiają się łzy na krucyfiksach. A...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Pozwól się porwać nieokiełznanym wichrom archipelagu!  Wiatr niesie śmierć. Tajemnicza zaraza dziesiątkuje ludność, osłabiając targane wewnętrznymi konfliktami księstwo Kałakowa. Nawet wznoszące się pośród wzburzonych mórz...(więcej)
 • Kto sprzedaje herosom broń? Kto posiada mapy prowadzące do skarbów? Kto wie o magii więcej niż inni? Rezydent wieży! Tylko najpotężniejsi magowie mogą liczyć na ten zaszczytny tytuł. Każdy z nich jest niesamowity, lecz Klavres z wieży...(więcej)
 • od 27,00 zł Brak ofert
  W zaginionej księdze kryje się mroczna tajemnica.Ten, kto ją pozna, posiądzie niezwykłą moc! Oto świat, w którym śmierć jest nagrodą! Albion to jedyny kraj na świecie, w którym rodzą się Utalentowani - ludzie obdarzeni różnymi...(więcej)
 • -24% Magia krwi
  od 25,50 zł Brak ofert - premiera: 2013-08-09
  Huso bierze z fantastyki wszystko co najlepsze, tworząc wybuchową mieszankę! Do bram Księstwa Stonehold, w którym nie ma prawowitego władcy, a od dwudziestu lat rządy sprawuje Rada, puka wojna. Następca tragicznie zmarłego króla, Caliph...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 8,00 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2015-04-03
  W drugiej części cyklu "Cień krwi", poznajemy dalsze przygody Natalii i Aleksandra, rodzeństwa uwikłanego w konflikty pomiędzy nieśmiertelnymi i niebezpiecznymi gangsterami. Tym razem Aleksander pakuje się w środek mafijnych rozgrywek,...(więcej)
 • NIEZWYKŁE PRZYGODY KLARY to książka adresowana do najmłodszych czytelników. Jest to opowieść o ośmioletniej dziewczynce, która wraz ze swoją tajemniczą opiekunką wkracza w zaczarowany świat bajek. Przytrafiające się jej...(więcej)
 •   zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2017-09-02
  Artur Frysztacki "Streszczenie powieści Inne Nowe Życie Krzysztofa Godka"   Idąc za pierwszym odruchem towarzyszącym czytaniu powieści INŻ należy zacząć być może od jej opisu w terminach negatywnych, ponieważ to, co...(więcej)
 • od 10,00zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2017-10-25
  Bardzo lubię paradoksy. Można na nich budować i śmiesznie i ciekawie. ALFA NOVA też jest...(więcej)
 • od 9,80zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2012-06-12
  Nazywam się Karina Wojciechowska. W 1991 roku zdobyłam tytuł Miss Polonia, a w 1992 tytuł Miss Planet. Moje życie było barwne i pełne historii które, mogą zdarzyć się tylko nielicznym. Aura towarzysząca konkursom piękności, zawsze...(więcej)
 • od 7,80zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2012-06-19
  Lekko alternatywna wersja rzeczywistości, w której Kościół ma naprawdę dużą władzę. Do wszystkiego jednak można się przyzwyczaić, ale pewnego dnia, niczym samotny jeździec znikąd, w Olsztynie pojawia się pewna dziwna...(więcej)
 • od 11,70zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-05-16
  Porywający romans grozy na miarę amerykańskiej klasyki gatunku. Ktoś powie „znowu wampiry”. A jednak to nie taki zwykły romans grozy. To fascynująca, wielowątkowa powieść z wartką akcją o podłożu kryminalnym i plastycznym...(więcej)
 • -32% Joker
  od 12,19zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2014-11-08
  Akcja powieści toczy się w mieście, którego w rzeczywistości nie ma. Istnieje za to naprawdę piękny stan Nevada. Nie istnieją też ludzie – bohaterowie książki. To moja wyobraźnia ich stworzyła, dała imiona, nazwiska, wygląd i...(więcej)
 • -35% Hybryda
  od 7,80zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-05-07
  Kontynuacja  "Tajemnicy latarni morskiej". Tomek niecierpliwie czeka na osiągnięcie osiemnastego roku życia, aby pospieszyć na pomoc siostrze. Jego okrutna ciotka Barbara mieszka wraz z nim w warszawskim domu i nie ulega...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 3,30 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2017-05-30
  A gdyby tak władzę w kraju przejęli pisarze? Jak zmieniłaby się sytuacja autorów? Kto by zyskał, a kto stracił? Zuzanna od zawsze chciała pisać książki, poświęciła im większość życia. Marek jest wydawcą. Czy wspólna...(więcej)
 • od 3,30zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2017-10-20
  Zabawna, absurdalna opowieść z posmakiem ironii i szczyptą horroru. Przedstawia perypetie pracowników pewnego banku, w którym absolutnie wszystko może się zdarzyć - dyrektor, który załatwia lewe interesy, tango z...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: