Temat: göteborg

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 18.00 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Pierwszy tom skandynawskiego cyklu kryminalnego o komisarzu Ericu Winterze. W skromnym hotelu w południowym Londynie znaleziono zwłoki młodego Szweda. Wkrótce potem podobne morderstwo wydarzyło się w Göteborgu. Krwawe ślady każą... (więcej)
 • od 20.81 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Kryminalna powieść o samotności i zagrożeniu oraz o przeszłości, która kładzie się cieniem na tym, co dopiero ma się wydarzyć.  Dobiega końca gorące lato. Urlop komisarza Erika Wintera zostaje przerwany nagle, o czwartej rano.... (więcej)
 • od 17.44 zł Brak ofert - premiera: 2016-05-17
  Inspektor Erik Winter przebywa na południowym wybrzeżu Hiszpanii. Ale nie na wakacjach. Pojechał tam odwiedzić ojca, który leży na oddziale intensywnej opieki w miejscowym szpitalu po ostrym ataku serca. Trudne dni w słońcu pozwalają... (więcej)
 • od 13.99zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-06-15
  Czwarta część serii dziesięciu powieści kryminalnych, których bohaterem jest szwedzki komisarz Erik Winter. Tym razem niedawne zbrodnie zmuszają go do ponownego zbadania nierozstrzygniętej sprawy sprzed lat. W Göteborgu panuje... (więcej)
 • od 17.99 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Ósmy tom cyklu kryminalnego z komisarzem Erikiem Winterem w roli głównej W osiedlowym sklepie na przedmieściach Göteborga w brutalny sposób zostają zamordowani trzej mężczyźni. Strzały padają z bliska. Z kasy nie giną pieniądze. Czy... (więcej)
 • od 22.49 zł Brak ofert - premiera: 2013-07-22
  Dziewiąty tom cyklu kryminalnego z komisarzem Erikiem Winterem w roli głównej Lato 1975 roku. Z obozu młodzieżowego na wyspie Brännö w tajemniczych okolicznościach znika piętnastoletnia dziewczyna. Długie poszukiwania są bezskuteczne.... (więcej)
 • od 29.90 zł Brak ofert
  W Göteborgu panuje niezwykle upalne lato. W parku znaleziono zwłoki zgwałconej dziewczyny. Komisarz Erik Winter odkrywa, że w tym samym miejscu pięć lat wcześniej popełniono podobne przestępstwo, do dziś jednak nierozwiązane. Wkrótce... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: