Temat: guido brunetti

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 16,63zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-07-28
  Książka uhonorowana japońską nagrodą Suntory jako najlepsza powieść kryminalna roku. Smierć w La Fenice to pierwsza część popularnego cyklu powieści kryminalnych o komisarzu Brunettim, który tropi przestępców...(więcej)
 • od 17,79zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-04-25
  Wenecki inspektor, komisarz Brunetti rozwiązywał już w swojej karierze bardzo różne sprawy: od szokujących zbrodni, po drobne przestępstwa. Jednak w „Wodach wiecznej młodości” pochłonie go sprawa, co do której nie wiadomo nawet, czy...(więcej)
 • od 16,68zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-06-09
  Pewnego popołudnia komisarz Guido Brunetti otrzymuje telefon od roztrzęsionej dyrektor prestiżowej weneckiej Biblioteki Merula - ktoś ukradł część stron z kilku bardzo rzadkich i cennych woluminów. Pierwsze przesłuchania wskazują, że...(więcej)
 • od 15,09zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-03-24
  Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na weneckim Campo Santo Stefano ginie czarnoskóry mężczyzna, jeden z nielegalnych imigrantów trudniących się handlem ulicznym, tak zwanych vu cumpra (od vuoi comprare? - chcesz kupić?). Morderstwo...(więcej)
 • od 17,09zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-03-19
  W dwudziestej już powieści ze znanego i cenionego cyklu komisarz Guido Brunetti zostaje wezwany późną porą na służbę z powodu śmierci starszej samotnej kobiety. Choć na zwłokach są ślady walki, lekarz sądowy stwierdza, że przyczyną...(więcej)
 • Pewnego ranka z weneckiego kanału zostaje wyłowione ciało nieznanego mężczyzny z pokiereszowaną twarzą. Sekcja zwłok wykazuje, że wykrwawił się na śmierć wskutek ran zadanych nożem, a za życia cierpiał na rzadką chorobę, która...(więcej)
 • od 14,40zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-06-16
  Kolejna powieść kryminalna z komisarzem Brunettim w głównej roli. Tym razem bohater otrzymuje dwie sprawy do rozwiązania. Pierwsza z nich dotyczy niewielkim wykroczeniem w prowadzeniu sklepu, popełnionego przez przyszłą synową...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: