Temat: hańba

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 15.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-09-20
  "Kronika zapowiedzianej śmierci" to arcydzieło konstrukcji, pisarskiej wstrzemięźliwości i reporterskiej dociekliwości.  Bohaterem jest tu zbiorowość – świadek i komentator swoistego rytuału śmierci zadanej zgodnie z... (więcej)
 •   zobacz oferty z 20 księgarni - premiera: 2011-09-01
  Nowatorskie opracowanie lektury zgodne z podstawą programową, wyróżnione ważne cytaty, potrzebne w czasie pracy nad lekturą. Streszczenie ułatwiające interpretację, na marginesach plan wydarzeń porządkujący przebieg akcji. Wyjaśnienia... (więcej)
 • od 4.99 zł Brak ofert
  Utwór Kajetana Abgarowicza, polskiego dziennikarza, powieściopisarza i nowelisty pochodzenia ormiańskiego, opublikowany został pod pseudonimem Abgar Sołtan w 1894 roku. Reprezentuje tę część twórczości, która wyraża... (więcej)
 • od 5.24zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-01-31
  Aż trzy z zachowanych tragedii Sofoklesa poświęconych jest Edypowi i jego rodzinie. Sofokles ujął w Królu Edypie najbardziej tragiczny moment mitu, kiedy Edyp - szczęśliwy władca, mąż i ojciec, dowiaduje się, że w rzeczywistości jest... (więcej)
 • od 7.72zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2019-03-06
  Stróż Gedras napotyka przy drodze ciężarną kobietę i zabiera ją do domu. Podczas porodu kobieta umiera i zostawia mu w opiece dziecko, które ten chce wychować. Nie jest mu jednak łatwo żyć z nim wśród ludzi, ponieważ dziecko jest... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: