Temat: hanna bakuła

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23.92 zł Brak ofert - premiera: 2011-05-16
  Dalszy ciąg zabawnych przygód Hani Bani, która powoli staje się panienką, ale ciągle jest nieobliczalna. Zakochuje się co drugi dzień i kłamie jak najęta. Po przeniesieniu do żeńskiej szkoły w Warszawie przeżywa stres, przestaje być... (więcej)
 • od 19.93 zł Brak ofert - premiera: 2011-05-16
  Sześcioletnia Hania Bania ma swój świat w letniskowej podwarszawskiej miejscowości pełnej smakołyków i przygód, a wielka nieodwzajemniona miłość do tajemniczego hrabiego jest pierwszą rafą na oceanie pogodnej pewności siebie. Hania... (więcej)
 • od 23.99 zł Brak ofert - premiera: 2011-12-14
  Dziewczynka Hania, którą dość ściśle jest podszyta pisarka Bakuła, z niedawnych w końcu wspomnień napisała o sobie książki. Gdybym sam kiedyś był dziewczynką, chętnie bym się z Hanią bawił, ale trochę bym się jej bał. Za to... (więcej)
 • od 25.20 zł Brak ofert - premiera: 2013-11-06
  Ta unikalna książka o portretach, rysowaniu, pozowaniu, rozmowach z modelami, których od lat rysuje Hanna Bakuła, pełna jest humoru i anegdot oraz zabarwionych dużą dozą sympatii opisów portretowanych postaci. Artystka maluje tylko tych,... (więcej)
 • od 18.64 zł Brak ofert - premiera: 2016-06-02
  Hania Bania, to wrażliwa dziewczynka z nadwagą, o wielkiej wyobraźni, która pomaga jej żyć w normalnym, socjalistycznym świecie dorosłych i dzieci. Żarłoczna jedynaczka, pustosząca rodzinną spiżarnię, otoczona kuzynami i rodziną marzy... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: