Temat: hongkong

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 14.90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-03-15
  Jest tu trochę o francuskiej kuchni, trochę o kotach, o genderowej figurce z Cypru sprzed tysięcy lat i o chińskich smokach. Poznacie historię żółwia giganta z Wietnamu; pewien pucybut z Izmiru podpowie, jakie buty powinien nosić prawdziwy... (więcej)
 • -7% Hongkong
  od 12.97zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2017-11-14
  Hongkong to miejsce w starożytności podbite przez cesarza Chin, które zawsze było tylko małą wyspą ukrytą za górami, daleko od Pekinu, gdzie nawet nie dotarł oficjalny język dworu. Dla Europejczyków, którzy pojawili się tu w XVI w.,... (więcej)
 • od 39.41zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-12-14
  Postępująca globalizacja nie doprowadziła do zatarcia różnic między krajami. Mają one miejsce mimo sąsiedztwa, kontaktów gospodarczych, politycznych, zbliżonego języka, np. między Polską a Rosją, rozwijających się technologii... (więcej)
 • od 28.71 zł Brak ofert
  Znakomita powieść o miłości Chinki i Amerykanina, a w tle opisy życia w buddyjskich klasztorach i wśród snobistycznych elit Manhattanu. Meng Ning, młoda mieszkanka Hongkongu, pod wpływem swojej duchowej przewodniczki, oznajmia matce, że... (więcej)
 • od 27.37 zł Brak ofert - premiera: 2013-08-09
  Pasjonująca powieść oparta na losach dziennikarki Emily Hahn w okupowanym Hongkongu w czasach drugiej wojny światowej, uznana przez „Spectator” za książkę roku. Lato 1940 roku. Stevie Steiber, młoda amerykańska dziennikarka w... (więcej)
 • od 25.70 zł Brak ofert - premiera: 2014-08-04
  Urzekająca i nastrojowa historia burzliwego romansu pomiędzy młodym angielskim artystą a piękną chińską prostytutką rozkwitającego w scenerii Hongkongu lat 50. - Hongkongu, którego już nie ma. Robert Lomax, początkujący artysta malarz... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: