Temat: ipad

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 35.10zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2011-11-17
  Ekskluzywna biografia twórcy firmy Apple – Steve`a Jobsa (jedyna napisana przy jego współpracy) pióra Waltera Isaacsona, autora bestsellerowych biografii Benjamina Franklina i Alberta Einsteina. Wydanie specjalne ze zmienioną okładką i... (więcej)
 • -23% Płotka
  Urodziła się na farmie, a rodzice nadali jej imię pośród pól. Dziewczynkę nazwano Lisa. Tak samo jak komputer, nad którym Steve Jobs pracował, gdy jego partnerka, artystka Chrisann Brennan, zaszła w ciążę. „To nie moje dziecko” –... (więcej)
 • Steve Jobs jakiego nie znaliśmy. Osobiste i wyjątkowe spojrzenie wieloletniej partnerki twórcy Apple i matki dziecka, do którego przez wiele lat się nie przyznawał. Steve Jobs zostawił trwały ślad w rozwoju ludzkości. Bezgranicznie... (więcej)
 • od 16.83 zł Brak ofert
  Miej odwagę iść za swoim sercem i intuicją. STEVE   JOBS Nonkonformista Wizjoner Wynalazca Geniusz Adoptowany Bez studiów Wyrzucony z pracy Podziwiał go, a potem opłakiwał cały świat. Założył koncern Apple, stworzył... (więcej)
 • od 34.19 zł Brak ofert - premiera: 2015-10-21
  Znakomicie napisana, fascynująca biografia Steve’a Jobsa, która rozprawia się ze stereotypowym postrzeganiem Steve’a Jobsa jako geniusza i drania. Droga Steve’a Jobsa odpowiada na fundamentalne pytanie o życie i karierę... (więcej)
 • od 26.61 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-15
  Czy jesteś już uzależniony od Facebooka? Jak odróżnić iPoda od iPada? Czy są chwile, kiedy wyłączasz telefon komórkowy? Ile czasu spędzasz przed komputerem? Do czego tak naprawdę służy Ci firmowy tablet? Na jak długo potrafisz się... (więcej)
 •   Brak ofert
  Jay Elliot, były wiceprezes Apple Computer i bliski współpracownik Steve’a Jobsa, zdradza szczegóły jego zadziwiającej kariery. Opisuje ważne wydarzenia z życia zawodowego tego wizjonera i geniusza biznesu informatycznego, od powstania... (więcej)
 • -10% Jony Ive
  od 32.40 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-09
  Pierwsza szczegółowa biografia projektanta kultowych produktów Apple (m.in. iPhone’a, iPada, iPoda i iMaca), jednego z najbliższych współpracowników i przyjaciół Steve’a Jobsa, sir Jonathana Ive’a, obecnie wiceprezesa ds. wzornictwa... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: