Temat: irlandia północna

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 32.49zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-09-16
  W grudniu 1972 roku Jean McConville, wdowa, matka dziesięciorga dzieci, została na ich oczach wywleczona z domu w Belfaście przez zamaskowanych napastników. Wtedy widziano ją po raz ostatni. Wiele lat później okazało się, że... (więcej)
 • od 26.91 zł Brak ofert
  Belfast przyciąga turystów. Jednak mało kto wie, że w tym mieście przeszłość „dzieje się teraz”. Słowo „kłopoty” ma tu zupełnie inne znaczenie, a to, jak wymawiasz „h” ze stuprocentową dokładnością określa twoje... (więcej)
 • od 28.80 zł Brak ofert - premiera: 2017-08-16
  W panteonie kobiecych bohaterek irlandzkiej literatury króluje niepodzielnie Molly Bloom. Do Nory Barnacle, na której podobieństwo James Joyce stworzył tę postać, dołącza teraz inna Nora – Nora Webster, pogrążona w żalu wdowa,... (więcej)
 • od 23.93zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-12-18
  Już w grudniu ekranizacja kolejnej bestsellerowej powieści Cecelii Ahern! Po wzruszającym PS Kocham Cię następna powieść Cecelii Ahern została przeniesiona na srebrny ekran. W rolę Rosie wcieliła się Lily Collins, doskonale... (więcej)
 • od 20.93zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-02-24
  Belfast przyciąga turystów. Jednak mało kto wie, że w tym mieście przeszłość dzieje się teraz. Słowo kłopoty ma tu zupełnie inne znaczenie, a to, jak wymawiasz h ze stuprocentową dokładnością określa twoje wyznanie. Belfast to... (więcej)
 • od 19.25zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-12-27
  Unikatowa w polskim dyskursie naukowym socjologiczna i antropologiczna analiza społecznych skutków konfliktu etnicznego, przez dziesięciolecia nękającego Irlandię Północną. To także książka o budowaniu społeczeństwa postkonfliktowego,... (więcej)
 • od 25.50 zł Brak ofert - premiera: 2013-08-21
  Czasem przeznaczenie nie przestaje się mieszać w czyjeś życie… Autorka bestsellerowego „PS Kocham Cię” prezentuje czarującą opowieść o dwojgu przyjaciołach z dzieciństwa, których rozdzieliło przeznaczenie… Jako... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: