Temat: jerzy bralczyk

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 26.85zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2017-11-14
  A świstak siedzi i zawija je w te sreberka... Bo to zła kobieta była.Ciemność widzę, ciemność! Jestem za, a nawet przeciw.Kończ waść! Wstydu oszczędź! Momenty były?Nic dwa razy się nie zdarza. Pan jest zerem.Pasta Kiwi but ożywi.... (więcej)
 • od 19.80zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2017-11-08
  O Wojciechu Młynarskim opowiadają Artur Andrus, Jerzy Bralczyk, Krzysztof Daukszewicz, Michał Ogórek, Irena Santor i inni Wojciech Młynarski dla kilku pokoleń polskiej inteligencji był kimś wyjątkowym. I o tym mówią wszyscy, którzy z... (więcej)
 • od 20.90zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2004-01-01
  Profesor Bralczyk kocha język jako zjawisko samo w sobie. A skoro go kocha, kocha się nim posługiwać i uczyć innych posługiwania się nim. Bo wbrew pozorom nie jest to sprawa prosta: czy zawsze wiemy, jak zmienia się znaczenie... (więcej)
 • od 24.40 zł Brak ofert
  24 wywiady. Aktorzy, dziennikarze, sportowcy, pisarze, ludzie biznesu, podróżnicy, dobroczyńcy, naukowcy i artyści – w rozmowach z Ewą Świerżewską i Jarosławem Mikołajewskim. Mówią o tym, jaki wpływ na ich życie miały pierwsze... (więcej)
 • od 22.71 zł Brak ofert
  Pasjonujące rozmowy ­z najbardziej wpływowymi polskimi politykami oraz znawcami sceny politycznej. Czym jest dziś prawdziwa polityka? W dociekliwych wywiadach Jana Osieckiego parlamentarni liderzy oraz eksperci odsłaniają mechanizmy, które... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: