Temat: jordania

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -45% Kontener
  od 17,32zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-11-14
  „Kontener” rozpoczyna nowy projekt reporterski Wojciecha Tochmana – „Migracje”. Każda z książek cyklu będzie powstawała we współpracy z absolwentem/absolwentką Polskiej Szkoły Reportażu. „Jeśli chodzi o liczebność...(więcej)
 • "Nie wiem kiedy tak naprawdę zaczyna się i kończy podróż. Czy definiują ją tylko przejechane kilometry? Gdzie zaklasyfikować przygotowania i wyobrażenia towarzyszące nam przed wyjazdem, a gdzie myśli i wspomnienia? Siedzę przy...(więcej)
 • od 23,92 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-14
  Kocham podróże. Wszędzie spotykam fantastycznych ludzi, z niektórymi przyjaźnię się już od lat. Czasem to misjonarz, czasem lokalny sprzedawca pamiątek, hotelarz lub archeolog, a nawet szaman. Lubię ludzi, rozmawiam z nimi, poznaję ich...(więcej)
 • od 31,92zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2015-10-19
  Zapraszamy na spotkanie z Agatą Błachnio w Lublinie 27 października o godz. 18.00 w Restauracji Mandragora. Książka narodziła się z pasji do podróży i fotografowania. To próba opisu wrażeń, miejsc, spotkań z ludźmi....(więcej)
 • od 21,52 zł Brak ofert
  Niezwykła historia Marguerite van Geldermalsen. W 1978 roku pochodząca z Nowej Zelandii pielęgniarka została żoną Muhammada, beduińskiego sprzedawcy pamiątek w legendarnej Petrze. Zamieszkała w liczącej dwa tysiące lat jaskini w skalnym...(więcej)
 • Dorota, nauczycielka muzyki w jednej z krakowskich szkół podstawowych, dziś szczęśliwa 45-latka, wspomina swoje szalone wyjazdy zagraniczne, jakie dwadzieścia lat wcześniej odbywała wraz z najbliższą przyjaciółką – Danutą. Obie...(więcej)
 • Karl nie przepada za podróżami. Najchętniej nie ruszałby się z kraju, a jeśli już, to na wygodne wakacje na Majorce, gdzie podają angielskie jedzenie. Nie rozumie, skąd tyle szumu wokół siedmiu nowych cudów świata, choć sam ich nigdy...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: