Temat: josé saramago

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 29.18zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-02-06
  Znienawidzona przez ludzkość, sfrustrowana śmierć postanawia porzucić swoje zajęcie. To zaskakujące wydarzenie początkowo wydaje się błogosławieństwem, szybko jednak odsłania skomplikowane zależności pomiędzy Kościołem, Państwem i... (więcej)
 • od 27.22zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Jan V, władca Portugalii na początku XVIII wieku, pragnie syna i ślubuje po jego narodzinach wznieść ogromny klasztor. Gdy królowa zachodzi w ciążę, przyszły ojciec, pragnąc dotrzymać obietnicy, kładzie kamień węgielny pod... (więcej)
 • od 24.82 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
   (…) gdyby Gilda Lopes nie zabrała mnie do restauracji Pod Słoniem, ta książka by nie powstała. Trzeba było, żeby w mieście Mozarta nastąpiła koniunkcja niezgłębionych zrządzeń losu, abym mógł zapytać: „Co to za postaci?”... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Najbardziej osobista książka Zygmunta Baumana Najnowsza książka światowej sławy myśliciela – wbrew przekornemu tytułowi – jest dziennikiem obejmującym okres od września 2010 do marca 2011 r. Zygmunt Bauman zaczął prowadzić... (więcej)
 • od 27.90 zł Brak ofert
  Hołd złożony dzieciństwu i młodości Wzruszające wspomnienia z dzieciństwa i młodości najbardziej znanego na świecie portugalskiego noblisty José Saramago w wieku 84 lat opublikował pamiętnik, z pierwszych lat swojego życia.... (więcej)
 • od 18.45 zł Brak ofert
  Saramago jest autorem świadomym tworzonej przez siebie literatury i – oprócz mniej lub bardziej banalnych historii, oprócz historii mniej lub bardziej poważnych – zawiera w niej refleksje na tematy społeczne czy refleksje na temat... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: