Temat: j��zyk fi��ski nauka

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 31.92 zł Brak ofert
  Nowatorska i prowokacyjna książka z zaskakującym przekazem emocjonalnym. Kate Elliott, autorka "Korony Gwiazd" Świat tak fantastyczny, jak Diuna i tak realny, jak najnowszy numer Wall Street Journal. Epoka myślących maszyn zakończyła się... (więcej)
 • od 28.80 zł Brak ofert
  Najlepsza książka o ludziach i ich kopiach od czasów Lema i Dicka! Pełna ciepła opowieść o rodzinie i dojrzewaniu w świecie, w którym być może nie będzie jutra. Gdy ludzie zaczynają wymierać, nawet dzieci zostają zastąpione przez... (więcej)
 • od 35.92 zł Brak ofert
  Świat tak fantastyczny, jak Diuna i tak realny, jak najnowszy numer Wall Street Journal Niepokojąca wizja świata, który na własne życzenie pozbywa się człowieczeństwa, zachowując najgorsze cechy rodzaju ludzkiego. Jarosław Grzędowicz ... (więcej)
 • od 11.10zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-04-12
  Jonathan Swift: Podróże Gulliwera. Gulliver's Travels. Książka w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. A dual Polish-English language edition. Podróże Guliwera – powieść Jonathana Swifta napisana w 1726... (więcej)
 • od 9.47zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-04-12
  Edgar Allan Poe: Opowieści niesamowite - Mystery Tales. Książka w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. A dual Polish-English language editionEdgar Allan Poe (1809-1849 w Baltimore, w stanie Maryland) – amerykański poeta,... (więcej)
 • od 14.52zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2015-03-01
  Daleka przyszłość w Republice Prognostyków – niby świat idealny, tyle, że ludzie już nie są do końca sobą, są raczej cyborgami – są sterowani przez wszczepione w ich ciałach mikrochipy, a ich bogami są dawni filozofowie oraz... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: