Temat: kłamca

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -10% Kłamca
  Odkąd nie ma Boga, anioły nie grają fair. I to tłumaczyłoby obecność Kłamcy... Ocalony po szturmie na Valhallę Loki – adoptowany syn Odyna, patron oszustów i zdrajców – postanawia przystać do zwycięzców i staje się anielskim...(więcej)
 • -10% Kłamca 2
  Loki - dawniej bóg kłamstwa, obecnie najemnik na żołdzie aniołów - powraca, by znów na rozkaz Nieba tropić ukryte demony i niedobitki starych, pogańskich bóstw. Uzbrojony w izraelskie pistolety o jakże biblijnej nazwie Jericho oraz...(więcej)
 • -10% Kłamca 3
  POWRÓT LOKIEGO, PIERWSZEGO CYNGLA SKRZYDLATYCH Gdy Lucyfer daje swym zastępom sygnał do rozpoczęcia Apokalipsy, anioły mają na to prostą szpiegowską receptę – załatwić Antychrysta. To nic, że kwili jeszcze w swym dziecinnym...(więcej)
 • -10% Kłamca 4
  Loki powraca! Tym razem z misją ostateczną. Lucyferowi udało się doprowadzić do Apokalipsy. Legiony Pana i Szatańska Armia już nie istnieją, podobnie jak ziemska cywilizacja. Szaleje Głód, Wojna i Zaraza, a jedynymi szczęśliwymi...(więcej)
 • od 31,94 zł Brak ofert
  Kiedy można kłamać? Kiedy można kłamać w sposób usprawiedliwiony? Czy kłamstwo jest zawsze złe? Na takie pytania stara się odpowiedzieć prezentowana książka. Jest to filozoficzna analiza argumentów, które przedstawiali wielcy...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: