Temat: kazimierz dolny

Znaleziono: 9 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 10.03 zł Brak ofert
  Trzebiatów * Trzcińsko-Zdrój * Myślibórz * Darłowo * Chojnice * Chełmno * Brodnica * Reszel * Tykocin * Świebodzin * Lubsko * Bytom Odrzański * Rydzyna * Łęczyca * Pułtusk * Chęciny * Pińczów * Kazimierz Dolny * Milicz * Paczków *... (więcej)
 • od 20.93zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2017-06-14
  Urzekająca opowieść o miłości, starym rodzinnym domu w Kazimierzu nad Wisłą i małym miasteczku, którego mieszkańcy skrzętnie przechowują wspomnienia. Każdy człowiek rodzi się z pustką, którą może wypełnić tylko jedna,... (więcej)
 • od 23.87zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-05-24
  "„Bardzo interesująca lektura, poszerzająca spectrum historii tego niezwykłego miejsca i dająca pole do refleksji i dyskusji. Warto przeczytać, by wiedzieć, jak różnymi drogami można podążać w celu poszukiwania odpowiedzi, na czym... (więcej)
 • od 17.91 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Wszyscy marzą o przeprowadzce na prowincję. Tak, ja też utwierdzałam się w tym przekonaniu. Czytałam o kobietach budujących drewniane domki w urokliwych zakątkach i dziedziczących dworki wśród sosen. Co z tego, że dworek okazywał się... (więcej)
 • od 35.00 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-21
  Poznaj najciekawsze miejsca w naszym kraju: miasta, miasteczka, wsie, zamki, pałace, klasztory oraz miejsca dobrej zabawy i wypoczynku. Zobacz, kiedy warto odwiedzić opisane miejsca, aby przeżyć niezapomnianą lekcję historii, odkryć... (więcej)
 • -10% Bilbord
  od 24.50 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Seria morderstw tak brutalnych i przemyślanych, że u ich źródeł musi być niewinność. Krzysztof Pasłęcki – właściciel świetnie prosperującej, uroczej kwiaciarni w centrum Kazimierza Dolnego, ukochany partner mądrej i oddanej... (więcej)
 • od 20.93zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-06-21
  Warszawska Saska Kępa i piękne plenery Kazimierza Dolnego. Marta, młoda, ambitna kobieta, za nic nie chce powielać losów swoich rodziców i rodzeństwa. Wie, czego chce, i odważnie realizuje plany. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się... (więcej)
 • od 20.93zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-01-16
  Nowa powieść autorki bestsellerów: „Miłość w Burzanach”, „W kolejce po życie” oraz „Nadwiślańskie serca”! „Słuchał jej z zapartym tchem i pojąć mu było trudno, że tak się mogły pleść ludzkie losy. Toż to... (więcej)
 • od 20.93zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2018-10-17
  Po dwunastu latach za granicą, Maks wraca do rodzinnego, nadmorskiego miasteczka, aby zająć się chorą matką. Wyjechał stąd z zamiarem by nigdy nie wrócić, po tym, jak odeszła od niego kobieta jego życia. Odległa Islandia wydawała... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: