Temat: klasa średnia

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 26.54zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2018-01-17
  Laureat Nagrody Bookera w 2016 roku!   „Niebywale śmieszna, wybornie obrazoburcza, zjadliwie inteligentna parodia naszej kultury”. The San Francisco Chronicle   Dzieło satyrycznego geniusza w szczytowej formie, kwestionuje niemal każdą... (więcej)
 • od 20.93zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-11-29
  Książka powstała we współpracy z Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym Nie jest łatwo określić, kiedy zaczęła się ta dekada dekad, ta superdekada. Co ją charakteryzowało i sprawiło, że była taka bogata, radosna,... (więcej)
 • -10% Kolacja
  od 26.10 zł Brak ofert - premiera: 2013-10-15
  Dwie małżeńskie pary spotykają się w ekskluzywnej restauracji na z pozoru kurtuazyjnej pogawędce przy kolacji. Do omówienia mają jednak bardzo poważny problem dotyczący ich nastoletnich synów. Gdy wystrojone kelnerki wnoszą na stół... (więcej)
 • od 22.74zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2019-07-02
  To książka o przemocy naszej powszedniej, choć nikt nikogo nie molestuje, nie gwałci i nie bije. Tu przemoc ujawnia się w bardziej subtelnych mechanizmach, które wszyscy tak dobrze znamy - szantażach emocjonalnych, grach uczuciowych, trudnych... (więcej)
 • od 13.93zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-05-27
  Dorota Masłowska - nowa powieść W swoich poprzednich książkach bardzo wnikliwie, ale też świeżo, z młodzieńczą beztroską, przyglądała się ona temu, co widziała za oknem, na ulicy… naszej polskiej codzienności. Robiła to... (więcej)
 • od 19.92 zł Brak ofert
  To już nie wizja przyszłości. To rzeczywistość. Witajcie w świecie, w którym każdego można podsłuchać, każdego można skontrolować, każdego można nagrać. I na każdego można coś znaleźć… Warszawa, rok 2007. Życie... (więcej)
 • od 19.92 zł Brak ofert
  Przewrotna powieść obyczajowa pełna ironicznego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji trzymających w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.Warszawska kancelaria Wencel, Zagajewicz i Zybert dostaje intratne zlecenie. To świetny interes,... (więcej)
 • -40% Rozgrywka
  od 17.90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-06-14
  Bezwzględny karierowicz z prowincji dzięki mafijnym układom dostaje tekę ministra, a wraz z nią zadanie ustawienia przetargu na autostradę. Pierwsze przestępstwo wywołuje efekt domina –bagno wielkiej polityki zaczyna go... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: