Temat: kobiety afrykańskie

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -10% Amerykaana
  od 32,40 zł Brak ofert - premiera: 2014-07-06
  Opowieść o miłości i problemach rasowych skupiona wokół młodego mężczyzny i młodej kobiety z Nigerii, którzy stają przed trudnymi wyborami i wyzwaniami, jakie stawiają im kraje, w których postanowili zamieszkać. Ifemelu i Obinze...(więcej)
 • od 23,32zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-09-28
  Ta książka powstała z miłości – do Afryki, w której od pierwszej chwili poczułam się tak, jak gdybym wróciła do domu. I z zauroczenia – pięknymi, odważnymi, silnymi kobietami, których tak wiele w Afryce spotkałam. Smukłe Turkanki...(więcej)
 • -24% Znaleziony
  Laureatka Nagrody Nobla - Nadine Gordimer na kartach książki opowiada historię miłości pozornie niemożliwej. Młodej, białej kobiecie psuje się auto. Trafia do warsztatu, gdzie poznaje mechanika. Nawiązują znajomość, której skutki...(więcej)
 • PRAWDZIWA HISTORIA SAHARYJSKIEJ DZIEWCZYNY Miała miłość, marzenia i plany… ale niewolnicza przeszłość upomniała się o nią. Jesteśmy tym, kim uczyniła nas nasza przeszłość. Nigdy nie uda ci się zapomnieć, skąd pochodzisz,...(więcej)
 •   Brak ofert
  W 1919 roku Cathleen Harrington opuszcza rodzinny dom w Irlandii i wyrusza do Afryki Południowej, by poślubić narzeczonego, którego nie widziała od pięciu lat. Wyobcowana i samotna w nowych trudnych warunkach pociechę znajduje w pisaniu...(więcej)
 • od 32,90 zł Brak ofert - premiera: 2014-03-25
  Jest zabójcą doskonałym. Niepowstrzymanym. Niewykrywalnym. CHICAGO 1931 Harper Curtis,  bezrobotny włóczęga i bardzo brutalny człowiek, przypadkiem znajduje dom, który kryje w sobie tajemnicę – jest portalem do innych momentów w...(więcej)
 •   Brak ofert
  "Imponującym osiągnięciem Damona Galguta jest sposób, w jaki prowadzi czytelnika. Zdania posiadają tak hipnotyczną moc, że gdy tylko weźmiemy do ręki którąś z jego powieści, nie zdołamy jej odłożyć".  Russell Celyn Jones, The...(więcej)
 • Historia kobiety walczącej o wolność To szczur! Skąd on się tu wziął? Z niedowierzaniem przyglądam się, jak z jakiejś dziury w dachu wystawia łebek, a później zbiega zwinnie po metalowym słupie. Po chwili pojawiają się kolejne...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: