Temat: kochanka

Znaleziono: 24 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • „Jeśli wybierasz się do Rzymu, najważniejszą i bezwzględną regułą winna być lektura Tempo di Roma”„Tempo di Roma” to jedna z tych powieści, w których miasto nie jest tylko tłem, ale jedną z postaci, bohaterem równoprawnym z... (więcej)
 • To miała być spokojna niedziela na wsi. Herkules Poirot, zaproszony na obiad do domu lady Angkatell, trafia wprost na miejsce zbrodni. I nie jest to impertynencki żart ani gra towarzyska! Czerwona krew doktora Johna Christowa kapie do... (więcej)
 • od 20.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-09-18
  Prowokacyjna, szczera do bólu blogerka bez skrupułów opowiada o swoim statusie kochanki. Wyjaśnia w książce, dlaczego, w imię czego, z jakich powodów ludzie zdradzają. Udziela porad, jak wytrzymać w miłosnym trójkącie. Bez owijania w... (więcej)
 • od 20.88zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-03-16
  „Morderstwo w pensjonacie” Poli Andrus to doskonały kryminał na poprawę humoru. Zaginione miliony, niespodziewane zbiegi okoliczności, tajemnice przeszłości i jak to w tych gatunkach literackich bywa – zwłok. Pogodna... (więcej)
 • -10% Układ
  od 32.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-03-11
  NIE JEST TO KOLEJNA OPOWIEŚĆ O ODKUPICIELSKIEJ SILE MIŁOŚCI ANI TEŻ O WYZWALAJĄCYM ODRZUCANIU MASEK ZAMIAST ROMANTYCZNEGO IDEALIZMU MAMY W NIEJ DOTKLIWY REALIZM. „WSZYSCY UDAJEMY, ŻE LUBIMY RZECZY, KTÓRE BUDZĄ W NAS WSTRĘT. ZWYKLE... (więcej)
 • od 26.49 zł Brak ofert
  Znakomita, niezwykle poruszającą powieść o aktorze u schyłku kariery; studium miłości i straty oraz tego, w jaki sposób wyobrażenia kształtują wspomnienia, a te z kolei – człowieka. Czy istnieje różnica między pamięcią a... (więcej)
 • od 13.00zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-06-03
  „Zuza albo czas oddalenia” to zapis szaleńczej miłości sześćdziesięciolatka do dwudziestokilkuletniej blond piękności, odnaleziony przez Jerzego Pilcha w narciarskim bucie, na schodach jednej z warszawskich kamienic.  „Stary satyr i... (więcej)
 • od 17.91 zł Brak ofert
  Mónica, bohaterka powieści, traci męża w dość zaskakujących okolicznościach, gdyż umiera on na zawał w ramionach kochanki, swojej sekretarki. Zdradzana żona stopniowo odkrywa dowody niewierności swego nieżyjącego męża, dowiadując... (więcej)
 • od 25.59 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-15
  Rzym, pierwsze stulecie naszej ery. Dziewczyna imieniem Teja jest niewolnicą sprowadzoną z Judei: skrytą, małomówną i rozważną. Zakupiona dla pazernej sekutnicy Lepidy z czasem staje się rywalką swej pani do serca gladiatora Ariusza.... (więcej)
 • -10% Sprzedana
  od 19.80 zł Brak ofert
  Wyzwolona, odważna, niegrzeczna. A także znudzona. Przygoda rozpoczyna się na kanaryjskiej wyspie Gomera, a wkrótce tajemniczy mężczyzna znajduje bohaterkę na plaży i skórzanym rzemieniem związuje jej ręce. Potem rozpoczyna się podróż... (więcej)
 • od 4.99 zł Brak ofert - premiera: 2012-11-14
  Tadeusz Jaroszyński (1862–1917) był pisarzem, recenzentem teatralnym i rysownikiem. Wychował się we Lwowie, po studiach w Paryżu mieszkał w Warszawie. Kształcił się w zakresie rysunku i malarstwa, pracował jako rysownik i ilustrator... (więcej)
 • W studium literatury indyjskiej autorstwa Barbary Grabowskiej zachwyca kalejdoskop barwnych wątków dotyczących relacji bogów i bohaterów z niebiankami i ziemiankami zawartych w dwóch wielkich epopejach, Mahabharacie i Ramajanie, innych... (więcej)
 • -11% Celestyna
  od 25.16zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-08-01
  Pogodne dzieciństwo i lata szkolne Celestyny, wychowywanej w niewielkim miasteczku międzywojennej Polski, zostają przerwane wraz z tragicznym samobójstwem jej opiekunki i pierwszym zbliżeniem z mężczyzną. Surowe i pełne uprzedzeń... (więcej)
 • od 26.00 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-13
  „Spokojnie, to tylko miłość!“ to opowieść wyjątkowo energetyczna, zabawna i emocjonalna. To prozak bez recepty dla każdego, plaster na rankę duszy, książka na wewnętrzną niepogodę lub umiarkowane zachmurzenie.   Julia,... (więcej)
 • -27% Bawidamek
  od 17.47 zł Brak ofert - premiera: 2015-02-03
  Bawidamek to historia współczesnych, wykształconych mieszkańców Trójmiasta, którzy mimo rozpaczliwych prób nie potrafią stworzyć stałych związków. Seks mylą z miłością, a przypadkowe... (więcej)
 • od 20.60 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-08
  "Carskie Polki" to barwna opowieść o polskich arystokratkach, które szły przez życie przebojem, uwodząc, wykorzystując i porzucając kochanków. Na dworze Katarzyny II zdobywały nie tylko jej względy i łaski, ale także faworytów... (więcej)
 • od 16.10 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-08
  Poruszające biografie kobiet, które los zetknął z największym tyranem XX wieku. W pierwszej części książki autorka przedstawia luksusowe życie kochanek Stalina i żon radzieckich prominentów. Barwnie opisuje, jak żyła czerwona elita... (więcej)
 • od 4.99 zł Brak ofert - premiera: 2012-10-01
  Powieść autorstwa Wincentego Łosia, wydana w 1904 roku. Wincenty Łoś (1857–1918) był polskim arystokratą, a także zapalonym literatem oraz kolekcjonerem. Reprezentował poglądy konserwatywne, które ujawniały się w jego twórczości... (więcej)
 • od 1.99zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2012-11-14
  Anna Nakwaska to pisarka żyjąca na przełomie XVIII i XIX w. W literaturze zaskarbiła sobie na zawsze miejsce nie tylko dzięki powieściom, które tworzyła, lecz także dzięki temu, że prowadziła w Warszawie znany salon literacki. W... (więcej)
 • od 4.99 zł Brak ofert
  Zbiór nowel Catulle’a Mendesa (1841–1909), francuskiego poety, dramaturga, powieściopisarza i intelektualisty. Mendes związany był z nurtem parnasizmu. Opublikował kilka tomów poezji i powieści, wiele utworów scenicznych. Pisał także... (więcej)
 • od 4.99 zł Brak ofert
  Powieść Aleksandra Niewiarowskiego z 1853 roku.Aleksander Niewiarowski (1824–1892) był powieściopisarzem i dziennikarzem. Używał pseudonimu Aleksander Półkozic. Współpracował z wieloma warszawskimi pismami, np. „Gazetą Codzienną”,... (więcej)
 • od 7.72zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-01-01
  Idealny mąż to taki, który zastając żonę w łóżku z kochankiem, powie: „Wy dokończcie, a ja idę zaparzyć kawę”. Idealny kochanek to taki, który w tej sytuacji potrafi dokończyć, co zaczął. 100 najlepszych dowcipów o kochanku,... (więcej)
 • -28% Zmora
  od 3.26zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2014-11-28
  "Umyślnie nie kładę tu nawet imion ludzi, ani nie określam bliżej miejsca i czasu straszliwych wydarzeń, jakich byli aktorami, ażeby najmniejszym przypomnieniem identyczności nie wywoływać zgrozy wśród tych, którzy ich znali osobiście.... (więcej)
 • od 31.50zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2015-05-20
  Popularny pisarz, troskliwy mąż, hojny przyjaciel – wydaje się, że Henry jest niezwykle miłym facetem. Prowadzi wygodne i przyjemne życie… do czasu. Pewnego dnia kochanka oświadcza mu, że jest w ciąży. Wygląda na to, że to koniec... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: