Temat: konflikt izraelsko palestyński

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 36.00 zł Brak ofert
  Pasjonująca opowieść o Jerozolimie na tle wojen, powstań i losów jej królów, cesarzy, zdobywców oraz proroków, świętych, pisarzy, poetów, którzy tworzyli, burzyli, odbudowywali i spisywali dzieje Świętego Miasta. Od króla Dawida,... (więcej)
 • od 23.73zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-02-13
  Po wyjściu z Egiptu, po czterdziestu latach tułaczki na pustyni, kiedy odeszło na tamten świat pokolenie malkontentów i niedowiarków, Pan kazał Mojżeszowi wejść na górę z łańcucha Abarim i pokazał mu kraj, który wybrał dla swojego... (więcej)
 • od 19.53zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-09-24
  Temu reporterowi jeden konflikt i dwa kraje nie dają spokoju. Paweł Smoleński na nowo rusza w najbardziej zapalne tereny Palestyny i Izraela, w Jerozolimie, Gazie i wioskach na Zachodnim Brzegu niestrudzenie pyta, czy pokój jest wciąż... (więcej)
 • od 26.10 zł Brak ofert - premiera: 2016-10-25
  W dniu 23 lipca 2010 roku Raja Shehadeh notuje:  Od dłuższego czasu planowałem zejść zboczem koło naszego domu i uratować choć trochę skamieniałych korali, zanim dotrze tutaj nowa droga i ruszy budowa, a skamieliny zostaną rozbite w... (więcej)
 • -25% Kłamstwo
  od 20.20 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-13
  Dahlia Barr – adwokat specjalizująca się w obronie Palestyńczyków oskarżonych o terroryzm – staje przed dramatycznym wyborem pomiędzy ochroną swojej rodziny a obroną wartości, którymi dotychczas kierowała się w życiu. Jest... (więcej)
 • od 27.51zobacz oferty z 3 księgarni - premiera: 2019-05-29
  Niezwykła historia sekretnej czterdziestoletniej przyjaźni między dwiema kobietami, które choć pochodziły z wrogich obozów, miały wspólną pokojową misję Ta podwójna biografia przedstawia burzliwe życie Rut Dajan – założycielki... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: