Temat: królowa

Znaleziono: 232 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -22% Londyn
  Oto dwa tysiące lat historii Londynu. Folklor i egzekucje władców, kronika słynnych przestępców i opis życia zwykłych obywateli. Blackfriars i Charing Cross, Paddington i Bedlam, Westminster Abbey i St Martin - znajdziemy w tej książce... (więcej)
 • od 21.76zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-09-21
  Krwawa zbrodnia na zawsze odmienia los trzech sióstr. Zostają porwane do świata elfów, mrocznego Elysium. Rozmiłowani w intrygach i władzy piękni, nieśmiertelni elfowie zdolni są do każdej podłości. Siedemnastoletnia Jude wcale nie... (więcej)
 • od 31.05zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2021-03-17
  Od lat śledzimy dzieje rodziny Windsorów. Choć brytyjską monarchię zna niemal każdy, to większość z nas nie zdaje sobie sprawy z dramatów, jakie przez lata rozgrywały się za bramami Pałacu Buckingham. Życie... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 23.52 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-09-23
  „Królewska heretyczka” to współczesne spojrzenie na biografię królowej Elżbiety I Wielkiej nazywanej królową-dziewicą, a jednocześnie powieść przygodowa, przedstawiająca barwne życie elżbietańskiej Anglii. Ukazuje dojrzewanie... (więcej)
 • od 46.58zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-04-21
  "Historia Polski. Średniowiecze" autorstwa Stanisława Szczura, to nowoczesny, napisany barwnym i zrozumiałym językiem podręcznik przeznaczony dla wykładowców, studentów i miłośników historii. Jest to kompendium wiedzy... (więcej)
 • -13% Wiktoria
  od 27.75zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2017-03-01
  „Nie chcę, by nazywano mnie Aleksandryną. Teraz, kiedy jestem Królową, pragnę, by używano mojego drugiego imienia. Wiktoria”. W 1837 roku osiemnastoletnia Aleksandryna Wiktoria obejmuje panowanie. W ciągu zaledwie kilku dni zostaje... (więcej)
 • od 21.41 zł Brak ofert
  ICH AMBICJA POZWOLIŁA ZBUDOWAĆ IMPERIUM.ICH DUMA UNICESTWIŁA KRÓLESTWO.Matylda to dziedziczka najpotężniejszej dynastii świata. Głupota rodzonego brata zamienia jej życie w piekło. Nieodpowiedzialny szczeniak z koroną na głowie przegrywa... (więcej)
 • od 26.30zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-07-19
  Prześmieszna, fantastyczna, romantyczna i całkowicie (ale tak naprawdę, to wcale nie) prawdziwa historia lady Jane Grey. Jane, lat szesnaście, ma wyjść za mąż za kompletnie obcego faceta. Zostaje wmieszana w intrygę, której celem jest... (więcej)
 • od 39.90 zł Brak ofert - premiera: 2018-04-22
  W szesnastowiecznej Europie doszło do prawdziwej eksplozji rządów kobiet — zasiadających na tronach albo trzymających się za kulisami, lecz przez ponad sto lat dzierżących bezprecedensową władzę. Od Izabeli Kastylijskiej, jej córki... (więcej)
 • od 24.31 zł Brak ofert - premiera: 2017-09-27
  Nieurodziwa księżniczka, która została matką królów Rok 1436. W Wiedniu na świat przychodzi Elżbieta Rakuszanka, córka króla Albrechta II Habsburga i Elżbiety Luksemburskiej. Po śmierci rodziców Elżbieta wraz z rodzeństwem... (więcej)
 • O KSIĄŻCE „Bitwa braci”; Robert Lacey [e-book w formatach epub i mobi]: Ci dwaj chłopcy dorastali na oczach całego świata: William i Harry, synowie księżnej Diany i księcia Karola. Każdy krok w ich życiu, każda tragedia –... (więcej)
 • od 26.25 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-31
  Fascynujący portret Geirmunda Heljarskinna i epoki, w której żył. Książka Birgissona bardziej trzyma czytelnika w napięciu niż tuzin norweskich kryminałów. (Sverre Tusvik, Dag og tid) Rzadko się zdarza, by... (więcej)
 • od 39.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-10-19
  Bilkis, Córa Księżyca. Makeda, Kobieta Ognia. Pełna życia, ale samotna. Niezależna, poszukująca mądrości. Aby zapewnić dalszy dobrobyt swojemu ludowi, dumna Bilkis, królowa ociekającej bogactwami Saby, jest gotowa wybrać się w... (więcej)
 • od 26.58 zł Brak ofert - premiera: 2017-02-24
  Brawurowe losy jednej z najbardziej barwnych i wpływowych kobiet w dziejach Europy. Eleonora Akwitańska w wieku zaledwie 13 lat zasiada na francuskim tronie u boku piętnastoletniego króla, ale to dopiero początek jej walki o władzę.... (więcej)
 • od 22.33zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-03-20
  Kochająca matka. Zdradzona żona. Niezrównana królowa. Uwięziona przez męża Alienor nie daje się zastraszyć i żyje nadzieją, chociaż odebrano jej wszystko, co kochała. Odzyskuje wolność dopiero po śmierci Henryka II. Jego miejsce... (więcej)
 • od 30.46zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2022-07-13
  Królowe epoki przepychu i upadku Kamil Janicki powraca do historii silnych kobiet! Kontynuacja bestsellerowych Dam złotego wieku, na jaką czekaliśmy! XVII wiek był stuleciem nieskrępowanej wolności, ale tylko dla tych, którzy nosili... (więcej)
 • Kontynent pustoszony zarazą, jakiej ludzkość jeszcze nie widziała. Czasy naznaczone upadkiem najpotężniejszych rodów. Epoka potrzebująca prawdziwych bohaterek. Kobiet zdolnych położyć podwaliny nowego polskiego imperium. Bez... (więcej)
 • od 44.63 zł Brak ofert - premiera: 2016-11-02
  Fascynująca biografia kontrowersyjnej władczyni, a zarazem panoramiczna opowieść o Europie, świecie i dworach królewskich u schyłku XV wieku.W czasach, kiedy w żadnym kraju kobiety nie mogły samodzielnie decydować o sobie,... (więcej)
 • od 50.00 zł Brak ofert
  „Lektura obowiązkowa na stoliku nocnym każdej dziewczynki albo młodej kobiety”. – Geri Stengel, „Forbes” Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek, historie stu bohaterskich kobiet od Elżbiety I po Serenę... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.62 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-06-25
  FASCYNUJĄCA HISTORIA PŁCI I SEKSU W JEDNEJ Z NAJSTARSZYCH METROPOLII EUROPY Peter Ackroyd odsłania tajemną historię Londynu w całym jej zróżnicowaniu, ze wszystkimi pokusami, ale także niebezpieczeństwami i okrucieństwami. Autor... (więcej)
 • od 26.58 zł Brak ofert - premiera: 2017-10-05
  Niezwykła kobieta. Legendarna królowa. W 1154 roku Henryk II i jego żona Eleonora Akwitańska, jedna z najpotężniejszych kobiet w Europie, zostają królem i królową Anglii. Podczas gdy Henryk tłumi opór przeciwników i snuje coraz... (więcej)
 • od 23.60zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-06-08
  Wsłuchaj się w szczęk oręża na grunwaldzkich polach. Obejrzyj zamek w Trokach, poczuj piękno renesansowej architektury wawelskiego wzgórza. Wędruj renesansowymi śladami po polskich Kresach,a w Krzemieńcu wraz z królową Boną zaangażuj... (więcej)
 • od 25.52zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2017-02-22
  Symbol Wielkiej Brytanii – tytan pracy, człowiek-instytucja i eksportowa maskotka Wielkiej Brytanii. Ma dom z 775 pokojami, a w nim zwykłe problemy z czwórką dzieci, o których bezustannie trąbią bulwarówki. Akuratna, stateczna i... (więcej)
 • od 37.40 zł Brak ofert
  „Królowe rywalki” to porywająca i autentyczna opowieść o przebiegłej, żądnej władzy Katarzynie Medycejskiej i wytwornej, namiętnej królowej Margot – matce i córce – których konflikt ukształtował historię XVI-wiecznej... (więcej)
 • od 25.13zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-09-21
  Pierwsza z cyklu biograficznych powieści Magdaleny Niedźwiedzkiej „Zmierzch Jagiellonów”. Polityka i spisek, wojny, krew i bezwzględność zmieniają ludzi w bestie, które w renesansowych stolicach Europy przeistaczają się w... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: