Temat: krasnoludy

Znaleziono: 13 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 26.91 zł Brak ofert
  Arcydzieło literatury fantasy, które zaprasza Czytelnika do wkroczenia w baśniowy, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach świat. Śmiałkowie, którzy tak jak hobbit Bilbo Baggins – „istota większa od liliputa, mniejsza jednak od...(więcej)
 • od 19.71zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-06-17
  Długo wyczekiwana przez fanów Terry'ego Pratchetta ostatnia powieść tego autora i zarazem zwieńczenie cyklu Świat Dysku i podcyklu o przygodach młodej czarownicy Tifanny. Wcześniejsze powieści, w których poznajemy Tifanny...(więcej)
 • -19% Łups!
  od 19.36zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Dolina Koom – to właśnie tam trolle złapały w zasadzkę krasnoludów, a krasnoludy złapały w zasadzkę trolle. To było daleko stąd. To było dawno temu.  Sam Vimes ze Straży Miejskiej Ankh-Morpork znowu zobaczy wojnę, tym razem przed...(więcej)
 • od 19.46zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-11-19
  Sam Vimes jest uciekinierem. Wczoraj był diukiem, komendantem policji i ambasadorem w tajemniczej, bogatej w tłuszcz krainie Uberwald. Teraz nie ma nic prócz wrodzonej pomysłowości i smętnych portek wujaszka Wani (nie pytajcie). Pada śnieg....(więcej)
 • od 19.46zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Służba na Straży Nocnej bynajmniej nie należy do zajęć zapewniających splendor i powszechny szacunek, a cóż dopiero mówić o dowodzeniu tą formacją. Niestety, kapitan Vimes nie ma wyboru, szuka więc pociechy na dnie butelki, jego...(więcej)
 • od 19.71zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-06-13
  Najnowsza powieść z cyklu Świat Dysku! Ku zaskoczeniu Patrycjusza, lorda Vetinariego, w Ankh-Morpork pojawia się nowy wynalazek – wielka i hałaśliwa machina, wykorzystująca potęgę wszystkich czterech żywiołów: ziemi, powietrza, ognia...(więcej)
 • Najgłośniejszy światowy megabestseller od 2003 roku. Od sierpnia 2003 roku nieprzerwanie na szczycie list bestsellerów. Eragon – bohater Paoliniego, młody wiejski chłopak znajduje niebieski kamień i przynosi go do domu. Zanim udaje mu się...(więcej)
 • -35% Brisingr
  Brisingr to kontynuacja bestsellerowego Eragona. Sukces nie znosi próżni. Po latach hegemonii "Harry'ego Pottera" literatura dziecięca ma nowy hit. Książka opiera się na znanym starszej generacji czytelników archetypie dorastania...(więcej)
 • od 23.92zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-06-08
  Kolejna powieść z uniwersum Warcrafta. Przed wieloma wiekami Illidan, nocny elf i czarownik, dostał się w szeregi Płonącego Legionu, aby udaremnić inwazję demonów na Azeroth. Towarzysze jednak, zamiast widzieć w nim bohatera,...(więcej)
 • od 29.90 zł Brak ofert
  Hobbit J.R.R. Tolkiena to jedna z najpopularniejszych i najbardziej ulubionych książek XX wieku, kochana zarówno przez młodych, jak i dorosłych czytelników. Corey Olsen napisał zaś zabawny i wnikliwy przewodnik, pomyślany tak, by...(więcej)
 • od 24.57zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2014-06-18
  KRWAWE OBLĘŻENIE ORGRIMMARU DOBIEGŁO KRESU  Zjednoczone siły Przymierza i Hordy pozbawiły Garrosha Hellscreama, jednego z najbardziej znienawidzonych mieszkańców Azeroth, tytułu wodza. Jego żądza podbojów obróciła...(więcej)
 • od 16.13 zł Brak ofert - premiera: 2012-05-04
  Świat Skanlandii opanowały moce zła. Królestwa przeszły w ręce sług boga zła: Devidiara. Dobry bóg Joanaos, odwraca się od swych wyznawców. Ten świat potrzebuje bohatera.Powieść zaczyna się w Krainie Skanlandii, gdzie dochodzi do...(więcej)
 • od 15.50zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-05-30
  Drugi tom przygód bohaterów z czarodziejskiej krainy opowiada o tym, że miłość, przyjaźń i otwartość na drugiego oraz poświęcenie potrafią stopić lód nawet najtwardszego serca. W obliczu bezwarunkowej miłości będą się dziać...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: