Temat: książki grahama mastertona

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 53,91 zł Brak ofert
  Historia życia i spuścizna „Dziekana Wall Street”. Warren Buffett – powszechnie uważany za najskuteczniejszego inwestora wszech czasów – stale wskazuje na swojego nauczyciela i przełożonego Benjamina Grahama jako tego, który miał...(więcej)
 • -17% Panika
  od 23,16zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2013-08-09
  Jack Wallace, z pochodzenia Polak, jest właścicielem świetnie prosperującej polskiej restauracji w Chicago. Od śmierci żony samotnie wychowuje syna.        Pewnego dnia dowiaduje się o tragedii, jaka rozegrała się na obozie...(więcej)
 • -17% Śpiączka
  od 21,12zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-02-14
  Kalifornia, rejon Gór Kaskadowych. Młoda kochająca się para – Michael i Tasha – pada ofiarą psychopaty, który taranuje ich samochód, z premedytacją spychając go na przeciwległy pas autostrady. Kobieta ginie na miejscu. Michael...(więcej)
 • -18% Zjawa
  Pewnego zimowego popołudnia tafla lodu załamuje się pod spacerującą po zamarzniętym basenie pięcioletnią Peggy. Jej śmierć pogrąża w żalu dwie starsze siostry, Elizabeth i Laurę. Dziewczynki nie mogą oprzeć się wrażeniu, że...(więcej)
 • od 18,90zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-11-14
  Jeden z najbardziej popularnych horrorów Grahama Mastertona w nowym wydaniu! Mieszkający w Hollywood scenarzysta Martin Williams jest doszczętnie spłukany. Kiedy jednak natrafia na lustro, wiszące niegdyś w domu małoletniego gwiazdora z...(więcej)
 • -17% Imperium
  od 25,32zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-07-18
  Powieść historyczna Grahama Mastertona, której akcja rozgrywa się pod koniec dziewiętnastego wieku w Stanach Zjednoczonych i Anglii. Książka jest epicką opowieścią o burzliwych losach Lucy Darling. Nastoletnia Lucy, wychowywana samotnie...(więcej)
 • -42% Manitou
  dziś najtaniej - od 19,90 zobacz oferty z 10 księgarni
  Nowy Jork, czasy współczesne. Do świata żywych powraca po trzystu latach duch największego indiańskiego szamana, Misquamacusa, by dokonać zemsty za dusze swoich braci. Odrodzony w ciele młodej dziewczyny, Karen Tandy, próbuje sprowadzić z...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: