Temat: literatura australijska

Znaleziono: 177 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22.41 zł Brak ofert - premiera: 2014-01-08
  Catherine, specjalistka od konserwacji zegarów, pogrąża się w żałobie po śmierci swego kochanka i współpracownika Matthew. Ból i żal koi wódką, kokainą i lekturą zapisków Henry'ego Brandlinga z 1854 roku. Opisał w nich swoją...(więcej)
 • od 35.91 zł Brak ofert
  Czwarta i ostatnia część z uznanej serii niezwykłych „Ksiąg Pellinoru”. Maerad, rozpaczliwie ścigając się z Mrokiem, musi rozwiązać ostatnią zagadkę Drzewnej Pieśni. Tylko wtedy zdoła pokonać Bezimiennego i przywrócić pokój...(więcej)
 • od 22.00 zł Brak ofert
  Sama wiara to zbyt mało, by zacząć nowe życie w cieniu wulkanu… Niemniej jednak obawa, że za dwadzieścia lat bardziej się będzie żałowało tego, czego się nie zrobiło, niż rzeczy, których się dokonało, sprawia, że człowiek...(więcej)
 • Kitty Hamilton przyjeżdża do Tanganiki z wielkimi nadziejami na nowe życie. Ekscytująca przygoda na drugim końcu świata może być tym, czego ona i Theo potrzebują, żeby odzyskać równowagę po skandalu, który omal nie zniszczył ich...(więcej)
 • Straciłaś ją z oczu tylko na sekundę…Totalnie porywający thriller psychologiczny.Erika Rice wjeżdża windą na ostatnie piętro luksusowego wieżowca. W apartamencie z widokiem na Central Park mieszka jej były mąż. Ich córka Alice,...(więcej)
 • od 26.61 zł Brak ofert - premiera: 2013-07-17
  Pewnej nocy tajemniczy mężczyzna zostawia w klasztorze Santo Spirito maleńkie niemowlę. Trafia ono w ręce poczciwej siostry zakonnej, której nieznajomy przybysz jawi się jako „Wilk”. Zakonnica znajduje w ubranku dziecka mały srebrny...(więcej)
 • od 17.91 zł Brak ofert
  Borroloola to miejsce narodzin mojego męża, który po irlandzkim ojcu odziedziczył jaśniejszy odcień skóry, kontrastujący z ciemną karnacją matki. Czteroletni John został porwany – wywieziony z innymi dziećmi z mieszanych związków na...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2013-08-13
  Tajemnice rodzinne, zakazana miłość i dwie kobiety pośród zielonych łąk Tasmanii. 1929 Beattie to dziewczyna z charakterem. Gdy przed dziewiętnastymi urodzinami zachodzi w ciążę z żonatym mężczyzną, a potem zostaje samotną matką,...(więcej)
 • od 32.31 zł Brak ofert - premiera: 2015-01-21
  Kolejna powieść autorki bestsellera "Wzgórze Dzikich Kwiatów". Jest rok 1901. Isabella Winterbourne ucieka od niekochanego męża i jako jedyna wychodzi cało z katastrofy statku u wybrzeża Queensland. Sto dziesięć lat później Libby Slater...(więcej)
 • od 22.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-10-06
  Historia, która was rozśmieszy i zasmuci, a nawet czegoś nauczy. Wzruszająca powieść o tym, czym naprawdę są miłość i życie. Siedmioletnia Millie uświadamia sobie, że wszystko dokoła niej umiera. W swojej Księdze Nieżyłków...(więcej)
 • od 28.71 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-03
  Kolejna książka z bestsellerowego „australijskiego” cyklu znanej autorki, doskonałe połączenie romantycznej historii z powieścią przygodową. Joe Callaghan, właściciel parowca pływającego po Murray River, wpada w poważne tarapaty...(więcej)
 • od 29.90 zł Brak ofert
  Epicka opowieść o miłości, zdradzie i wynagrodzeniu krzywd. Saga, której akcja toczy się w Australii w latach dwudziestych ubiegłego wieku, pióra autorki znakomitej powieści Ptaki ciernistych krzewów. Cztery córki pastora Latimera są...(więcej)
 • od 27.36 zł Brak ofert - premiera: 2015-04-05
  Zapadająca w pamięć historia, w której ożywają najgorsze lęki każdej świeżo upieczonej matki…Tony bardzo się martwi. Jego żona Anna nie radzi sobie z opieką nad ich nowo narodzonym synkiem. Tak bardzo pragnęła dziecka, a kiedy Jack...(więcej)
 • od 25.20 zł Brak ofert - premiera: 2016-01-21
  Khemri zostaje ogłoszony Księciem. Szybko odkrywa, że funkcja ta to nie tylko przywilej, ale przede wszystkim życie w ciągłym poczuciu zagrożenia ze strony innych Książąt, czyli tych, którzy także marzą o władzy absolutnej, o...(więcej)
 • od 17.05zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2015-10-01
  Kiedy Czaple zostają wysłane do Araluenu, Hal, Stig i Thorn są podekscytowani perspektywą nowej przygody. Niebawem jednak okazuje się, że dawni wrogowie nie śpią i młodzi żeglarze mogą zapomnieć o spokojnej przeprawie... Czaple zostają...(więcej)
 • od 17.05zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2015-10-01
  Piaty tom cyklu „Drużyna”. Hal, jego towarzysze z Drużyny i Gilian uwolnili dwudziestu Aralueńczyków sprzedanych jako niewolnicy. Po powrocie do Araluen Gilian otrzymuje nową misję od króla Duncana: chronić życie jego córki....(więcej)
 • -40% W dziczy
  Szesnastoletnia Sib wybiera się na zieloną szkołę – wraz z klasą ma cały semestr spędzić w spartańskich warunkach zagubionego w górach obozu, gdzie poza mnóstwem nauki czeka ją mnóstwo wysiłku fizycznego i groza wspólnego mieszkania...(więcej)
 • od 15.99 zł Brak ofert - premiera: 2013-09-11
  Trzecia odsłona erotycznej serii, która otwiera drzwi do naszych najgłębiej skrywanych seksualnych fantazji. Idealna książka dla fanów twórczości E.L. James oraz Sylvii Day. Czy Emma zdoła ułożyć sobie życie u boku Davida -...(więcej)
 • od 28.80 zł Brak ofert - premiera: 2014-07-16
  Kiedy Arabella Fitzherbert trafia do Maree, maleńkiej miejscowości w samym sercu australijskiego pustkowia, wdzięczność za uratowanie życia – wypadła z pociągu i gdyby nie szybka pomoc, z pewnością umarłaby na rozpalonej słońcem...(więcej)
 • od 11.14zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2014-01-23
  Sensacyjna opowieść młodzieżowa  o zmowie, śmiertelnym zagrożeniu, ucieczce, zdradzie, opresjach, nieoczekiwanej pomocy oraz zaskakującym epilogu autorstwa światowej sławy  australijskiej  pisarki zwanej Królową...(więcej)
 • od 27.23 zł Brak ofert - premiera: 2013-09-02
  Powrót do domu to zaledwie  początek…  Życie dwudziestoparoletniej Dory to z pozoru sielanka. Robi karierę w agencji reklamowej, mieszka w modnym lofcie wraz ze swoim partnerem, szybko zdobywającym uznanie rzeźbiarzem – i właśnie...(więcej)
 • od 21.08zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2015-06-12
  PRZEJMUJĄCA OPOWIEŚĆ O DWÓCH KOBIETACH I POŚWIĘCENIACH, DO KTÓRYCH BYŁY ZDOLNE W IMIĘ MIŁOŚCI. O WIELKICH NAMIĘTNOŚCIACH I RÓWNIE WIELKIEJ ZDRADZIE Złote kolczyki zabierają czytelnika do dwóch wielkich miast: Barcelony w...(więcej)
 • od 12.00zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-09-28
  Niektórzy ludzie uwielbiają pożegnania… Dwudziestotrzyletnia Catherine zajmuje się głównie przesiadywaniem na Facebooku i flirtowaniem z chłopakami, dlatego też zmuszona przez swoją matkę dość niechętnie przyjmuje pracę w...(więcej)
 • od 23.92 zł Brak ofert
  Fleurette, jedyna córka w zamożnej rodzinie Delacroix trudniącej się wyrobem perfum, zostaje zmuszona do poślubienia człowieka, który budzi w niej odrazę – Aimery’ego De Lasseta, szefującego wiodącej fabryce pachnideł we Francji....(więcej)
 • od 11.14zobacz oferty z 4 księgarni - premiera: 2014-02-27
  Drugi tom młodzieżowej serii sensacyjnej „Rok Uciekiniera 365”. Zaczął się luty, a życie Calluma Ormonda wciąż jest zagrożone – i to coraz bardziej... Druga część młodzieżowej serii sensacyjnej nazywanej Harrym Potterem...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: