Temat: literatura belgijska

Znaleziono: 10 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 21.53zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-07-04
  Co się stanie, kiedy lewicująca, zbuntowana studentka z Antwerpii, mieszkająca ze swoim irańskim chłopakiem, trafi do domu ortodoksyjnej żydowskiej rodziny, żyjącej na obrzeżach belgijskiego społeczeństwa we własnym, zamkniętym... (więcej)
 • od 17.55zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-04-17
    Blok lodu w bagażniku, historia z przeszłości i stryczek w szopie. Mroczna opowieść o przyjaźni, dorastaniu, zdradzie i zemście. Oszałamiający debiut literacki niespełna trzydziestoletniej flamandzkiej pisarki i scenarzystki, który... (więcej)
 • od 20.80zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-02-11
  Malpertuis to gandawska kamienica obdarzona złośliwą wolą swego właściciela, starego Kasawiusza. W jej wnętrzach kryją się spirale schodów,  labiryntowe korytarze, a jej fasadę zdobią monstrualne gargulce. Kasawiusz oczekując... (więcej)
 • „Jeśli wybierasz się do Rzymu, najważniejszą i bezwzględną regułą winna być lektura Tempo di Roma”„Tempo di Roma” to jedna z tych powieści, w których miasto nie jest tylko tłem, ale jedną z postaci, bohaterem równoprawnym z... (więcej)
 • od 25.20 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-15
  Najbardziej osobista i najbardziej przejmująca książka belgijskiego pisarza. Autor w zapisie choroby swojej matki wykracza poza ramy współczesnej prozy,  nie stroniąc od emocjonalności, sięga po język poezji najwyższej próby. Nie... (więcej)
 • od 24.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-28
  Doskonała rozrywka! Amélie Nothomb w najlepszej formie. Autorka dostarcza nam kryminalnej zagadki, okraszonej szczyptą psychozy, doprawionej łyżką sarkazmu i garścią czarnego humoru. Hrabia Henri Neville szukając swojej nastoletniej... (więcej)
 • od 23.63zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2016-01-20
  Nathan Katz, młody Żyd ocalały z obozu koncentracyjnego, przybywa do Nowego Jorku by zacząć nowe życie. Jego poczucie krzywdy, gniew i nienawiść postanawia wykorzystać tajna organizacja żydowska tropiąca nazistowskich zbrodniarzy... (więcej)
 • od 25.13zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-10-03
  Niemota. Święta Dziewica. Lodówa... Eleonore zna doskonale te wszystkie wyzwiska. Stara się puszczać je mimo uszu... a raczej stara się nie okazywać, że robią na niej wrażenie. Bo tak naprawdę wolałaby po prostu zniknąć. Może wtedy... (więcej)
 • od 23.00 zł Brak ofert - premiera: 2015-08-07
  W sercu wielkiego miasta, przy urokliwej uliczce stoi kamienica. Mieszka w niej pięć kobiet; różni je wiek, zainteresowania, praca, jest jednak coś, co je łączy. W pewnym momencie swego życia wszystkie postanowiły raz na zawsze wyrzec się... (więcej)
 • od 13.45zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-02-13
  Aby doświadczyć pragnienia, trzeba żyć! Najważniejsza historia ludzkości opowiedziana z zupełnie nowej, szokującej perspektywy! Nominacja do Nagrody Goncourtów 2019 Trzydziestotrzylatek zaczyna zaskakiwać mieszkańców swojej... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: