Temat: literatura hiszpańska

Znaleziono: 213 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 14,94zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-10-09
  Powieść niosąca ważne przesłanie: miłość może zdarzyć się zawsze i wszędzie Naiwne miłostki Bolesne rozczarowania Namiętne uczucia, które mogą rozbudzić się w każdym momencie Hiszpania, rok 1979. Dwie rodziny –...(więcej)
 • od 11,21zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-06-19
  Czy tylko jedna miłość może być przeznaczona na całe życie? Rodziny Reigów i Balartów przyjaźnią się od lat. Roser i Elvira będąc w ciąży ustalają, że ich dzieci połączy wielka miłość. Na świat przychodzą Júlia i...(więcej)
 • -52% Kłamstwo
  dziś najtaniej - od 11,95 zobacz oferty z 9 księgarni
  Xenia była do tej pory wzorową uczennicą, która marzy o dostaniu się na medycynę. Jednak ostatnio przestała przykładać się do nauki. Okazuje się, że dziewczyna się zakochała, ale nie w chłopaku z klasy, tylko w zjawie, kimś, kogo...(więcej)
 • od 27,99 zł Brak ofert
  Jerozolima, meczet Al-Aksa, miejsce wniebowstąpienia Mahometa, rok 1125. Hugon, hrabia Szampanii, powierza rycerzom swojego zakonu świętą misję. Jej celem jest odnalezienie i zabezpieczenie miejsc, w których znajdują się „bramy”, przez...(więcej)
 • od 27,99 zł Brak ofert - premiera: 2012-07-04
  Carmen Posadas, laureatka najważniejszych nagród w literaturze hiszpańskojęzycznej, wykorzystując elegancką formę "Kto zabił?", stworzyła poruszający literacki obraz ludzkich namiętności, wykraczających poza sztywne ramy kryminału ·...(więcej)
 • od 22,39 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-12
  Czarny kryminał, w którym ślady policyjnego śledztwa prowadzą do dziwnego klubu miłośników powieści Nabokova. Na jednej z plaż nieopodal Kartageny zostają odnalezione przez policję zwłoki kilkunastoletniej Susany. Nieopodal policja...(więcej)
 • Przygody ubogiego szlachcica, który natchniony lekturą rycerskich romansów wyrusza w towarzystwie wiernego giermka Sancho Pansy, by pomagać biednym, słabym i pokrzywdzonym, a także walczyć ze złem. Gnany pragnieniem zdobycia...(więcej)
 • -9% Calcio!
  od 25,50 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-15
  Powieść o pierwszym w dziejach meczu piłkarskim! Kiedy i gdzie rozegrano pierwszy mecz piłki nożnej?  Profesor Arnaldo Momigliano, historyk i znawca świata starożytnego, który uciekł przed faszyzmem w bezpieczne zacisze Oksfordu, wysuwa...(więcej)
 • od 26,91 zł Brak ofert - premiera: 2013-11-25
  Thriller osadzony w Méridzie w latach 1941–42 oraz w Barcelonie w latach 1976–81. Konsekwencje zbrodni popełnionej krótko po zakończeniu hiszpańskiej wojny domowej odciskają tragiczne piętno na kilku pokoleniach rodzin Alcalá, Mola i...(więcej)
 • od 19,90zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2014-06-09
  Czyta się jednym tchem! Perypetie młodych lekarzy mają niesamowitą moc przyciągania. Katarzyna Bujakiewicz, gwiazda serialu „Lekarze” Tętniące emocjami życie barcelońskich lekarzy. Magda przeprowadza się do Barcelony, aby uciec od...(więcej)
 • od 27,81 zł Brak ofert - premiera: 2014-02-03
  Akcja książki toczy się w Hiszpanii i we Włoszech na przełomie średniowiecza i renesansu. Nowy porządek ściera się ze starym – chłopi buntują się przeciwko swoim panom, miasta są terroryzowane przez inkwizycję, a w Watykanie...(więcej)
 • od 24,82 zł Brak ofert
  Hiszpania kilka lat po II wojnie światowej. Miguel Mascarell, inspektor policji w czasach republikańskich, był przekonany, że osiągnął już spokój po wieloletnim pobycie w więzieniu i uniknięciu wyroku śmierci. Nagle jednak, niczym...(więcej)
 • od 23,02zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2015-03-13
  Barcelona, noc Trzech Króli roku 2011. Inspektor Héctor Salgado, dręczony nierozwiązaną sprawą tajemniczego zniknięcia swojej byłej żony Ruth, nie może zasnąć i siedząc na tarasie pali jednego papierosa za drugim. Nad ranem otrzymuje...(więcej)
 • od 3,50zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2014-11-26
  "Książe raz jeszcze powtórzył swe twierdzenie: / — „Prawdziwym mędrcem jest ten mężczyzna, który potrafi obejść się bez kobiety“. / Musiał przerwać. Szerokie okna, przecięte u dołu głębokim lazurem...(więcej)
 • od 22,50zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-07-15
  Przyprawiająca o zawrót głowy podróż do świata dopingu i nielegalnego handlu lekami wśród elit sportowych. Thomas Connors, przystojny agent Interpolu odbiera telefon od dawnej ukochanej, która prosi go o pomoc w sprowadzeniu do Irlandii...(więcej)
 • od 19,53zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-03-02
  Niezwykłe losy trzech kobietach żyjących w różnych epokach, w wieku XVIII, XIX i współcześnie. Bohaterki połączył jeden przedmiot – porcelanowy dzbanek do czekolady, niemy świadek i uczestnik toczącej się od ponad 200...(więcej)
 • od 19,80zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-09-21
  Piętnaście lat po odkryciu mauzoleum Konstantyna Wielkiego Ottavia Salina i Faradż Boswell wiodą spokojne życie pracowników naukowych Uniwersytetu Toronto. Kiedy otrzymują propozycję odszukania ossuariów z I wieku, które według...(więcej)
 • od 20,34zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-04-30
  Zabawna opowieść o trudach życia ze współlokatorami, które wymaga przestrzegania pewnych zasad, jak choćby tytułowy zakaz miłosnych ekscesów na progu stancji. Zasady są jednak po to żeby je łamać… Cecilia...(więcej)
 • od 23,69 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-02
  Blanca jest pogrążona w smutku po utracie matki, która była największą miłością jej życia. Postanawia wyjechać do Cadaqués, miasteczka na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w którym w dzieciństwie spędzała...(więcej)
 • Sekret ukryty głęboko w lesie. Dwie siostry, które łączy więcej, niż dzieli. Ród kobiet z niezwykłym darem. Pod koniec lat 20. ubiegłego wieku Estrella i jej siostra bliźniaczka, Alma, miały wszystko, o czym tylko mogły zamarzyć –...(więcej)
 • od 19,90 zł Brak ofert
  1316 roku mistrz budowniczy z Perpignan dostaje od rady miejskiej katalońskiego miasteczka Besalú propozycję nadzorowania odbudowy lokalnego mostu, zniszczonego licznymi powodziami i trzęsieniami ziemi. Most w Besalú miał nie tylko ułatwić...(więcej)
 • Rok 1533. W małym miasteczku Arnes położonym pośród oszałamiającej przyrody lasów i gór Terra Alta, María, młoda i silna dziewczyna, rodzi swoje pierwsze dziecko, córkę Lunę. Niezmiernie szczęśliwa babcia Magdalena, doświadczona...(więcej)
 • Bohaterami tej sensacyjnej powieści są dwie niezwykłe postaci: spodziewająca się dziecka Sandra oraz mocno starszy Julián. Sandra zamieszkuje w nadmorskiej miejscowości w domku należącym do siostry. Julián przybył niedawno z Argentyny na...(więcej)
 • od 22,24 zł Brak ofert
  Pięćdziesiąt twarzy Greya w ognistym, hiszpańskim wydaniuJudith i Eric, błyskotliwy magnat biznesu, którego poznała, kiedy była jego sekretarką, a potem została jego narzeczoną, znów próbują ułożyć sobie życie razem. ...(więcej)
 • Po ślubie para, która niejedno już przeszła: Eric, oszałamiająco przystojny, władczy magnat biznesu, i Judith, kiedyś jego sekretarka, spędzają miesiąc miodowy w Meksyku. Piękna, zmysłowa Judith budzi zainteresowanie wielu mężczyzn,...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: