Temat: literatura kanadyjska

Znaleziono: 160 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Podróż człowieka, który w jednej potwornej chwili traci wszystko. Nowa powieść cenionego autora Źdźbła trawy. Wydaje się, że Leo Millar, młody malarz mieszkający w Paryżu, ma wszystko: piękną żonę Francuzkę, utalentowanego...(więcej)
 • od 24.05 zł Brak ofert - premiera: 2015-05-15
  Mara, oddana żona i mama adopcyjna, kiedyś odnosiła sukcesy jako wzięta prawniczka, a obecnie zmaga się z coraz bardziej dotkliwymi objawami ciężkiej, nieuleczalnej choroby. Mimo wsparcia bliskich nie może się pogodzić z utratą...(więcej)
 • od 16.68zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2015-10-12
  Pewnego sobotniego wieczoru spokojne życie starszego małżeństwa z Nowego Jorku nabiera gwałtownego przyśpieszenia: właśnie podjęli decyzję o sprzedaży mieszkania, następnego dnia czeka ich tzw. „dzień otwarty”, a tymczasem ich...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 3.49 zobacz oferty z 20 księgarni - premiera: 2017-06-30
  Ostatnia powieść Lucy Maud Montgomery, zamykająca bestsellerowy cykl o przygodach Ani z Zielonego Wzgórza. Już nie Ania Shirley, ale pani Anna Blythe prowadzi dorosłe życie, wypełnione obowiązkami i dorosłymi dylematami. Gdzieś w tle...(więcej)
 • od 21.37zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-09-09
  Kiedy Catherine Reindeer zostaje uprowadzona z parkingu przed restauracją, w której pracuje jako kelnerka, nie tylko jej najbliżsi - matka i mąż, lecz również ludzie, którzy ledwie ją znali, przeżywają wstrząs. "Tyle miłości"...(więcej)
 • od 20.37zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-09-21
  Na pozór sielankowe życie zamożnej rodziny z San Francisco zostaje wywrócone do góry nogami. Kiedy w pięknym domu dochodzi do tragedii, mroczne sekrety wychodzą na jaw, a przyjaciele stają się wrogami. Jedno zaproszenie, którego...(więcej)
 • Dla Frances Metcalfe każdy dzień to walka o przetrwanie. Frances nie pracuje zawodowo, cały swój czas poświęca synowi, który od przedszkola sprawia problemy wychowawcze. Kiedy został przyjęty do prestiżowej prywatnej szkoły, kobieta...(więcej)
 •   Subtelna proza znad brzegów chłodnego Atlantyku   Alistair MacLeod, jeden z najwybitniejszych kanadyjskich prozaików XX wieku, z rzadko spotykanym kunsztem, mądrością i ciepłem opisuje życie rybaków i górników z Nowej Szkocji...(więcej)
 • Setnik Alban, dowódca garnizonu w Galilei, żywi ambicje, by pewnego dnia zostać przywódcą w samym Rzymie. Chcąc dowieść swej wartości, podejmuje się niezwykłego zadania, w którym zaryzykuje swoją karierę, przekonania, a nawet...(więcej)
 • Kobieta, która ukoi swój ból tylko poprzez zemstę, a spokoju u szczęścia zazna dopiero w niebie. W Iraku zamaskowani żołnierze brutalnie mordują męża i syna angielskiej pielęgniarki. Nie zdołała im pomóc, ale ratuje życie...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: