Temat: literatura szwajcarska

Znaleziono: 12 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23,32zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-09-28
  Numer 1 na liście bestsellerów „Spiegla”! Martin Suter – jeden z najlepszych współczesnych pisarzy szwajcarskich. Aktualny, trzymający w napięciu thriller ze świata bankowców, maklerów giełdowych, dziennikarzy i polityków – oto...(więcej)
 • od 19,14zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-09-11
  Latem 1975 w położonym w stanie New Hampshire miasteczku Aurora znika bez śladu piętnastoletnia dziewczyna, Nola Kellergan. Starsza kobieta, która widziała, jak Nola uciekała przez las ścigana przez mężczyznę, zostaje zastrzelona...(więcej)
 • od 19,80zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-02-01
  Joël Dicker, autor bestsellerowej „Prawdy o sprawie Harry’ego Queberta”, powraca z nową książką. Zanim doszło do tragedii, istniały dwie gałęzie rodu Goldmanów: Goldmanowie z Baltimore oraz Goldmanowie z Montclair. Ci drudzy to...(więcej)
 •   Brak ofert
  Często zadawano mi pytanie: czy kiedykolwiek żałowałam, że wdałam się w historię miłosną z wojownikiem Samburu. Wtedy za każdym razem odpowiadałam z najgłębszym przekonaniem: Nigdy! Otrzymałam przywilej uczestnictwa w pewnej...(więcej)
 • od 31,92 zł Brak ofert
  Prawdziwy rarytas dla czytelników w każdym wieku - Publishers Weekly Nie daj się zauważyć, a nie trafisz na stryczek. Bartłomiej i jego siostra Hettie żyją w zgodzie z tą brutalną zasadą. Bo są inni. Pewnego dnia, tacy jak oni...(więcej)
 • Kolejne spotkanie z Corinne Hofmann, autorką i bohaterką bestsellerowej „Białej Masajki”. W książce opowiada o niezwykłej, obejmującej ponad siedemset kilometrów, pieszej wyprawie po namibijskiej krainie Koko oraz o powrocie do Kenii....(więcej)
 • od 8,91 zł Brak ofert
  Planowała tylko dwutygodniowy urlop, ale po przybyciu do Mombasy poznała mężczyznę swojego życia – masajskiego wojownika. Corinne, Szwajcarka, została na Czarnym Lądzie na ponad cztery lata. Opuściła ojczyznę, dobrze prosperujący...(więcej)
 • od 25,02zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-06-15
  Kolejna biograficzna książka Corinne Hofmann, autorki bestsellerowej Białej Masajki. Historię jej egzotycznej i gorącej, jak sama Afryka, miłości do kenijskiego Masaja śledziły miliony czytelników na całym świecie. Zanim jednak...(więcej)
 •   Brak ofert
  Wielka miłość pochodzącej ze Szwajcarii Corinne i Lketingi - Masaja z Kenii, dała im córkę oraz niezwykłe wspólne cztery lata spędzone w buszu i opisane w "Białej Masajce". Po archaicznym życiu Corinne z córką uciekła od zazdrosnego...(więcej)
 • -17% Heidi
  Sielankowe dzieciństwo Heidi, dorastającej w Alpach i przeżywającej przygody ze swymi przyjaciółmiKlasyka, wielokrotnie filmowana i czytana przez wiele pokoleń dzieci. Pięcioletnia dziewczynka tracąc rodziców zmuszona jest przeprowadzić...(więcej)
 • od 25,08zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-03-16
  DEBIUT LITERACKI AUTORA SŁYNNEJ „PRAWDY O SPRAWIE HARRYEGO QUEBERTA” Londyn, rok 1940. Winston Churchill powołuje do życia tajne służby, które będą prowadzić akcję na tyłach wroga. Kilka miesięcy później Paul-Émile opuszcza...(więcej)
 • Felix, Laura i Emile spotykają się tylko raz: w listopadzie 1924 roku na dworcu głównym w Zurychu, gdzie zaczyna się ta historia. Potem ich drogi prowadzą w różnych kierunkach, a mimo to pozostają w osobliwy sposób powiązane ze sobą. ...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: