Temat: literaturoznawstwo – starożytność i średniowiecze

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23.61zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-10-14
  Czytajmy klasyków, by poznać przyszłość – nawołuje Ryszard Koziołek, pokazując, jak ważna dla przetrwania naszego gatunku jest zdolność rozumienia i komentowania literatury. Bo to właśnie literatura dostarcza nam narzędzi do... (więcej)
 • od 27.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-03-02
  WALKA O WŁADZĘ, INTRYGI I MORDERSTWA W RODZINIE CESARZA AUGUSTA Matka nazywała go monstrum stworzonym, lecz nie dokończonym przez naturę. Babka, Liwia, odnosiła się doń z pogardą. August wolał nie pokazywać się z nim publicznie, choć... (więcej)
 • -26% NERON
  od 27.38zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2020-10-21
  Nowa edycja cieszącej się dużą poczytnością (kilka wydań, przekłady na języki obce) książki profesora Aleksandra Krawczuka o owianym złą sławą cesarzu Neronie oraz o Imperium Rzymskim za jego panowania. Publikacja łączy walory... (więcej)
 • od 30.15 zł Brak ofert
  Barwna historia odnalezienia w 1417 roku antycznego poematu filozoficznego O rzeczywistości (De rerum natura) autorstwa Lukrecjusza, dzieła, które dało początek nowej epoce w dziejach kultury, czyli renesansowi. Odkrycie to, dokonane w... (więcej)
 • od 22.68zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-05-11
  Pasjonująca, pełna mrocznych tajemnic  powieść historyczna, przenosząca nas w czasie do starożytnej Hiszpanii. To tam, wedle podań, spoczywa ciało świętego Jakuba, jednego z dwunastu apostołów Jezusa. Słynną Camino de... (więcej)
 • od 10.80 zł Brak ofert - premiera: 2013-08-14
  Zarabianie pieniędzy jest jedną z największych namiętności, jakich może doświadczyć człowiek. Aby je zdobyć ludzie są gotowi na niezwykłe poświęcenia, pracę do utraty sił i każdą podłość. Dla fortuny Marek Licyniusz Krassus... (więcej)
 • od 19.60zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-10-16
  Egipt to zdumiewające miejsce, gdzie przeszłość uparcie wdziera się w teraźniejszość. Życie codzienne jest kolażem dziejów następujących po sobie cywilizacji wraz z ich wspaniałościami i niepokojami. Jego gorące piaski zachowały... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: