Temat: męska prostytutka

Znaleziono: 11 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 25.54zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-11-09
  Magiczna opowieść o brutalnym świecie. Czasy wojny i pokoju. Tajemnica rodzinnego skarbu, który „ukradł Pan Bóg”, zawirowania wielkiej historii oraz trudy codzienności. A w ich centrum kobieta —  wieczna zakładniczka męskiego... (więcej)
 • -32% Kobiety
  od 13.00zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2013-05-27
  Kobiety to już nawet nie osobny rozdział w życiu Charlesa Bukowskiego - to cała książka, której pierwsze zdania brzmią: "Miałem pięćdziesiątkę na karku i od czterech lat nie byłem w łóżku z kobietą. Nie miałem żadnych... (więcej)
 • od 16.90 zł Brak ofert - premiera: 2014-01-08
  Facet na telefon wie, czego pragnie każda kobieta. Potwierdzają to dwa miliony czytelniczek, które śledzą blog erotyczny Adama. Prowadzony przez Polaka mieszkającego w Australii blog stał się fenomenem – kobiety, które w ciągu dnia... (więcej)
 • od 28.40 zł Brak ofert - premiera: 2016-02-17
  Książka uhonorowana w 2013 r. prestiżową nagrodą Alfaguara. Sprzedana w Meksyku w ponad 100 tysiącach egzemplarzy. Na podstawie książki powstaje serial telewizyjny Dark Ranger. Połączenie powieści drogi i pamiętnika prostytutki.... (więcej)
 • od 23.60 zł Brak ofert
  Jest seksowny, czarujący, fantastyczny... I będzie twój. Za odpowiednią cenę... Dla fanów Faceta na telefon - pikantna, demaskatorska, szczera i pełna wdzięku opowieść mężczyzny, który przyjemność uczynił swoim zawodem i który o... (więcej)
 • od 21.70 zł Brak ofert
  Ciąg dalszy Spod Kołdry – bestsellerowej spowiedzi londyńskiego Faceta na telefon Kolejne szczere, pikantne i pełne wdzięku wyznania mężczyzny, który przyjemność uczynił swoim zawodem i który o kobietach wie (prawie) wszystko... ... (więcej)
 • od 24.90 zł Brak ofert
  Powieść dla kobiet, które rozpalił "Facet na telefon". I dla tych, które jeszcze nie znają smaku  prawdziwej namiętności. Gdy jedna kobieta nie wystarcza... Adam G., zawodowo zajmujący się zaspokajaniem potrzeb erotycznych klientek, w... (więcej)
 • od 13.00zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-06-03
  „Zuza albo czas oddalenia” to zapis szaleńczej miłości sześćdziesięciolatka do dwudziestokilkuletniej blond piękności, odnaleziony przez Jerzego Pilcha w narciarskim bucie, na schodach jednej z warszawskich kamienic.  „Stary satyr i... (więcej)
 • od 12.90zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-01-01
  Nowe, uzupełnione wydanie analizy historycznej prostytucji. Autor śledzi to zjawisko i jego funkcjonowanie w europejskim kręgu kulturowym od czasów starożytnych po dzień dzisiejszy.Treść głównych rozważań ubarwiają liczne... (więcej)
 • Na początku nic nie zapowiadało ani tego, że spędzą Wigilię razem, ani tego, że połączy ich romans. Henrik wysoko postawiony biznesmen, Jasmin jego tłumaczka. Cenili sobie wspólną pracę, dobrze się rozumieli i bardzo lubili swoje... (więcej)
 • Nie wszyscy spędzają bożonarodzeniowy wieczór w domu, z rodziną, choinką i prezentami. Joleen od pięciu lat spędzała je tak samo w pracy. Jaskina Pożądania stała się też jej drugim domem. Była ulubienicą właściciela poczciwego... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: