Temat: młodzieńczy bunt

Znaleziono: 98 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 31.12zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-05-19
  Kultowa książka Larsa Saabye Christensena i największy norweski bestseller w historii, znany milionom czytelników w kilkunastu krajach świata, zwycięsca plebiscytu norweskiego dziennika „Dagbladet” na najlepszą książkę... (więcej)
 • od 35.90 zł Brak ofert
  Trudno dziwić się konsternacji rodziców, gdy zamiast dobrze znanego, może czasem kapryśnego, ale jakże uroczego dziecka, nagle pojawia się w domu tajemnicza, nieodgadniona istota.NASTOLATEKW szkole ogląda z kolegami i koleżankami filmiki na... (więcej)
 • -22% Wzburzenie
  od 21.76zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-09-01
  Wzburzenie to jedna z najlepszych powieści Philipa Rotha. Osadzona w realiach Stanów Zjednoczonych połowy XX wieku, z toczącą się w tle wojną koreańską historia przywodzi na myśl Kompleks Portnoya i Spisek przeciwko Ameryce, a... (więcej)
 • od 48.44zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2017-09-27
  „Pisanie o sobie to zabawne zajęcie… Lecz w takim projekcie pisarz składa obietnicę, że pokaże czytelnikowi swój sposób myślenia. I to starałem się zrobić na kartach tej książki”. BRUCE SPRINGSTEEN, fragment Born to... (więcej)
 • od 27.19 zł Brak ofert
  PIERWSZA I JEDYNA AUTOBIOGRAFIA WIELKIEJ GWIAZDY ŚWIATOWEGO FUTBOLU! Wyczekiwana zarówno przez polskich, jak i niemieckich czytelników. Obarczony brzemieniem niewyobrażalnej tragedii z dzieciństwa, dotąd niechętnie i bardzo rzadko mówił... (więcej)
 • od 19.95zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2020-06-17
  Ateista w katolickiej szkole średniej może mieć sporo problemów, zwłaszcza jeśli spróbuje naruszyć ustalone reguły. Michael coś o tym wie. Chłopak nie miał nic do powiedzenia, gdy rodzice postanowili umieścić go w szkole... (więcej)
 • -45% Fanfik
  od 10.90zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2017-02-16
  Zgodnie z zaleceniem MEN-uKażdy uczeń oraz rogal,Aby nie marnować tlenu,Ma być czymś na kształt pieroga.Sama słodycz, garnir z krost,Jedna waga, jeden wzrost,Pulchne lico, grzbiet garbaty,W środku pulpa i opiaty.W poznańskim liceum trwają... (więcej)
 • od 23.99zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2019-01-16
  „Mój piękny syn” - przejmująca historia zwykłej rodziny autorstwa Davida Sheffa.   Pierwsza tak szczera historia buntu dorastającego chłopaka, opowiedziana przez ojca, który za wszelką cenę próbuje walczyć z uzależnieniem syna.... (więcej)
 • od 19.15zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2018-01-01
  "Lalka i Marks" to powieść Maryam Madjidi, urodzonej w Teheranie francuskiej pisarki pochodzenia irańskiego. Piękno i siła tej autobiograficznej prozy przyniosły autorce w 2017 roku prestiżową nagrodę Goncourtów w kategorii „Pierwsza... (więcej)
 • od 24.25zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2016-05-11
  Dojrzewanie w rytmie węgierskiego rock and rolla Łada w kolorze masła niespiesznie toczy się przez węgierską historię i melancholię komunistycznej prowincji, gdzie lodówki były niepraktyczne, bo ich nie było, a w Balatonie się sikało,... (więcej)
 • Twórcy zaangażowani w powstanie „Wszystkich kolorów świata” pracowali charytatywnie, a całkowity dochód z książki przeznaczony jest na wsparcie ogólnopolskiego Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży prowadzonego przez Fundację... (więcej)
 • od 18.20zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2020-10-28
  Jak bardzo różnią się od siebie chłopcy i dziewczynki, mężczyźni i kobiety?... Czy w ferworze walki płci w ogóle jest możliwy pokój? Zbiór Gówno się pali to pełna ciepłego humoru odpowiedź na te pytania. W dwóch pierwszych... (więcej)
 • Wyróżniona Nagrodą im. Jerzego Giedroycia za najlepszą książkę prozatorską w języku białoruskim w 2012 roku powieść Uładzimira Niaklajewa, białoruskiego poety i prozaika, ale także dysydenta i kandydata na prezydenta Białorusi w... (więcej)
 • od 28.70 zł Brak ofert - premiera: 2016-06-05
  Uznana za jedną z najlepszych książek roku przez „BookPage” nowa powieść autorki „Stowarzyszenia Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek” odznacza się mądrością, skrzy dowcipem i jest pełna życia. Latem 1938... (więcej)
 • -10% We mgle
  od 28.80 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-02
  Ponura historia domu zamieszkanego przez wściekłych rodziców, samotne dzieci i tajemnice, od zwykłych aż po katastrofalne w skutkach. Siri i Jon kochają się, ale ich małżeństwo jest trudne, bolesne i pełne niepokojących sekretów. Do... (więcej)
 • -19% Babcie
  od 20.22zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2020-10-28
  Matěj urodził się w sierpniu 1951 roku. A raczej brutalnie wypchnięto go na świat pełen nieobliczalnych stryjków, bojowniczych ciotek, sąsiadek mieszających w wannie sałatkę ziemniaczaną, bezkompromisowych trenerów boksu, wyjących... (więcej)
 • od 32.07zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2019-06-24
  Autor bestsellera „Kiedy pozwolić? Kiedy zabronić?” ratuje nas ponownie! Tym razem poradnikiem dla rodziców nastolatków, w którym wyjaśnia, jak skutecznie wprowadzić dyscyplinę, wspomóc właściwy rozwój nastoletniego dziecka oraz... (więcej)
 • od 26.51 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-02
  W wyniku nagłej zmiany planów niezbyt dobrana grupa osób wybiera się na wycieczkę w góry. Jej uczestnikami są: Valerie, wkrótce rozwódka, jej nastoletnia zbuntowana córka Brianne, dwoje ekscentrycznych przyjaciół Melissa i James oraz... (więcej)
 • od 23.92zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-11-22
  Nowa powieść autorki bestsellera Sekretny język kwiatów. Oto nowa i długo oczekiwana powieść autorki bestsellera Sekretny język kwiatów o miłości, trudnych wyborach i nadziei wbrew wszelkim przeciwnościom losu. Letty Espinosa od... (więcej)
 • od 25.49zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-06-01
  Zezia dorasta. Jest zwykłą nastolatką, chodzi do szkoły, spotyka się z koleżankami. Jednak jej życie wcale nie jest proste. W szkole ma problemy z matmą, marzy o megaprzystojnym chłopaku, chciałaby się malować, a jej rodzice... (więcej)
 • -17% Zamieć
  Szok i tajemnica. Kryminalna akcja. Pragnienie wolności. Miłosne uwikłania. Dlaczego niektórzy znikają? „Zamieć Adama Cioczka mnie zachwyciła. Lubię gubić się w zamieci jego bohaterów. Dobrze się tam czuję. W zamieci pragnienia... (więcej)
 •   To historia o tym, co najważniejsze. O tym, co jest w każdym z nas, czasem ukryte, czasem zapomniane. O miłości, przebaczaniu, zrozumieniu i tolerancji. O tym, że święta mogą się udać, pod warunkiem, że pozwolimy sobie na... (więcej)
 • od 12.15zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2017-06-01
  Najzabawniejsza powieść, jaką przeczytacie w tym roku. „Los Angeles Times”   Kultowy amerykański humorysta C.D. Payne nareszcie po polsku! Pamiętacie, jak to jest: mieć czternaście lat i być zagubionym, wrażliwym, lekkomyślnym,... (więcej)
 • od 20.28zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-02-16
  Osiemnastoletnią Charlotte wyróżnia spośród jej rówieśniczek zdrowy rozsądek i jasno sprecyzowane plany na przyszłość. Nie ma w jej młodym życiu miejsca na spontaniczne, młodzieńcze miłostki i nierozważne... (więcej)
 • -10% Panna Foch
  od 20.61 zł Brak ofert - premiera: 2015-05-12
  Po przeprowadzce do Wiśniowej Góry Pola zdecydowanie traci humor. Musiała zostawić w Warszawie najlepszą przyjaciółkę marzącą o karierze szafiarki i modnego Julka, do którego wzdychają wszystkie dziewczyny. Co można robić w fasolowym... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: