Temat: marszand

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 13.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-06-23
  Modigliani. Bezsprzecznie jeden z największych artystów, jacy kiedykolwiek żyli. Kobiety Modiglianiego. Ich pociągłe, zapadające w pamięć figury, wiecznie prowokacyjne niczym Mona Lisa. I zaginione arcydzieło tego niezwykłego artysty. We... (więcej)
 • od 23.21zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2014-11-25
  Niezwykle wciągająca opowieść o czterech młodych ludziach, którzy próbują odzyskać wydarty im podstępem przez oszusta milion dolarów. Bohaterowie powieści – dziedzic arystokratycznego tytułu, znany lekarz, ceniony marszand i... (więcej)
 • od 24.99 zł Brak ofert
  „Nazywam się Charlie Mortdecai. Lubię sztukę, pieniądze, sprośne dowcipy i alkohol. Bardzo dobrze mi się wiedzie...” Czcigodny Charlie Mortdecai – zdegenerowany arystokrata i niemoralny marszand – tkwi w kłopotach po uszy.... (więcej)
 • od 24.99 zł Brak ofert - premiera: 2016-01-13
  Trzecia część kultowej trylogii o przygodach Charliego Mortdecaia Kolejna po Nie wymachuj mi tym gnatem i Mam cię na muszce część dowcipnej trylogii o przygodach Charliego Mortdecaia. Charlie zmuszony jest zniknąć z Londynu z powodu... (więcej)
 • od 13.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-09-19
  Leo Vidal, barceloński dziennikarz śledczy, dostaje kuszącą propozycję od niejakiego Steinera, tajemniczego marszanda sztuki nowoczesnej z Sitges. W ciągu siedmiu dni ma odnaleźć zaginiony obraz Picassa. W rzeczywistości nie ma dowodów na... (więcej)
 • od 20.65 zł Brak ofert - premiera: 2013-07-03
      Powieść satyryczna znanego amerykańskiego komika. Nowojorski świat galerii i domów aukcyjnych powinien mieć się na baczności. Do miasta przybyła Lacey Yeager. Młoda, seksowna, wybitnie inteligentna, przebojowa. Spragniona wielkiej... (więcej)
 • od 24.99 zł Brak ofert - premiera: 2015-05-20
  Drugi tom przygód nieznośnego Mortdecaia! „Jak pan myśli, panie Mortdecai, dlaczego ja i moi zwierzchnicy tak wielkim wysiłkiem i kosztem uratowaliśmy pana od śmierci?”    Charlie Mortdecai – zdegenerowany arystokrata, ofiara... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: