Temat: mediolan

Znaleziono: 16 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • „Jeśli wybierasz się do Rzymu, najważniejszą i bezwzględną regułą winna być lektura Tempo di Roma”„Tempo di Roma” to jedna z tych powieści, w których miasto nie jest tylko tłem, ale jedną z postaci, bohaterem równoprawnym z... (więcej)
 • Marisa Merico przez kilkanaście lat przemycała pieniądze, broń i narkotyki warte miliony. Widziała mafijne egzekucjeKiedy trzynastoletnia Marisa poznała swojego ojca, była nim zachwycona. Dla niej Emilio Di Giovine był wspaniały,... (więcej)
 • od 21.56zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2015-03-11
  XV-wieczny Mediolan — czasy Ludwika Sforzy, wojen włoskich i dzieł Leonarda da Vinci. W 1489 roku Gian Galeazzo Sforza po raz pierwszy spotyka się z poślubioną per procura Izabelą Aragońską, wnuczką króla Neapolu. Młody książę... (więcej)
 • od 28.80 zł Brak ofert
  Przełom XV i XVI wieku. Przez Półwysep Apeniński przetaczają się wojny o Królestwo Neapolu i Księstwo Mediolanu. Izabela Aragońska, pozbawiona Księstwa Mediolanu przez Ludwika Sforzę, wciąż ma nadzieję na odzyskanie należnej jej... (więcej)
 • od 26.30zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-01-23
  Nie jest to zwykła książka o José Mourinho. Dowodem na to jest długa lista osób, które – oprócz niego samego – sprawiły, że napisanie jej stało się możliwe. Pinto da Costa, Massimo Moratti i Florentino Pérez pozwolają nam... (więcej)
 • od 31.90 zł Brak ofert - premiera: 2013-09-25
  Italo Calvino (1923–1985) – jeden z najważniejszych pisarzy i eseistów włoskich XX wieku. Znany z pisania utworów w stylu neorealistycznym, teksty alegorycznych i fantasy. Marcovaldo – to cykl dwudziestu opowiadań i jednocześnie imię... (więcej)
 • od 23.63 zł Brak ofert - premiera: 2018-08-01
  Jest córką Emilio Di Giovine skazanego za 100 popełnionych na całym świecie najcięższych przestępstw, byłą żoną Bruno Merico, prawej ręki Emilio, odpowiedzialnego za krwawe wojny gangów z Sycylii, Kalabrii i Mediolanu. Przez... (więcej)
 • od 28.71 zł Brak ofert
  Wciągający, ambitny thriller Falettiego, autora głośnego światowego bestsellera „Ja zabijam” Mediolan, rok 1978. Czerwone Brygady właśnie porwały byłego wielokrotnego premiera Włoch Aldo Moro. Miasto, wykończone politycznymi... (więcej)
 • od 29.35zobacz oferty z 3 księgarni - premiera: 2018-09-19
  Dwa mistrzostwa Anglii, dwa Portugalii i Włoch, jedno Hiszpanii. Dwukrotne zwycięstwa w Lidze Mistrzów UEFA oraz triumf w Lidze Europy UEFA. Zdobywca Złotej Piłki dla Najlepszego Trenera Świata według FIFA i aż cztery razy tytułu... (więcej)
 • od 7.80zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2012-05-14
  " „Przewrotny tytuł tej książki, bo pozycja składa się z ośmiu niebanalnych opowiadań, zebranych w całość i opracowanych podczas gdy autorka dużo podróżowała i mieszkała w Hiszpanii. Opowiadania te mają podtekst... (więcej)
 • od 14.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-02-18
  Nie ma lepszego sposobu, by poznać miasto, niż przechadzka po jego tętniących życiem i kipiących różnorodnością rejonach. Przewodnik National Geographic Spacerem po Mediolanie proponuje dziewięć opisanych krok po kroku i zaopatrzonych w... (więcej)
 • od 24.14 zł Brak ofert
  Dla jednych symbol postępowego nurtu w Kościele, dla innych antypapież, którego poglądy ocierały się o herezję. Nawoływał do „nawrócenia” i wielkiej przemiany Kościoła. Apelował o zmianę rygorystycznego stanowiska w kwestiach... (więcej)
 • od 27.50 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Nie jestem najlepszy na świecie, ale nie ma lepszego ode mnie. José Mourinho Po łzawym pożegnaniu z Interem Mediolan wiosną 2010 roku José Mourinho został trenerem Realu Madryt. Pracę rozpoczął w stylu, jakiego można się było... (więcej)
 • od 19.90zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2014-05-14
  Dwie dusze, które spotykają się, rozstają, odnajdują i… Prawdziwa miłość pokonuje czas i odległość. Ciepła zabawna, wyjątkowa powieść. Romantyczna jak „Jeden dzień”. Rzym i Mediolan leżą daleko od siebie, a mimo to uczucie... (więcej)
 • od 12.90zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2014-05-28
  Czy można upodobnić się do jednej z największych ikon stylu, takiej jak niezależna, piękna, pożądana i elegancka Coco Chanel? Rebecca ma trzydzieści trzy lata, ponad sto par butów, szafę pełną małych czarnych, tweedowych garsonek i... (więcej)
 • od 28.57 zł Brak ofert - premiera: 2017-04-26
  Nowa, uzupełniona wersja biografii José Mourinho! Nie jestem najlepszy na świecie, ale nie ma lepszego ode mnie. José Mourinho José Mourinho to człowiek o wielu obliczach i nie chodzi tu tylko o to, że w każdym klubie, który... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: