Temat: metal

Znaleziono: 9 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 16.90zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-11-22
  Książka, na którą czekali absolutnie wszyscy fani! Wyjątkowe wspomnienia wokalisty legendarnego Iron Maiden. Oto prawdziwy Bruce Dickinson – ikona rocka! Długo wyczekiwane wspomnienia wokalisty Iron Maiden – jednego z... (więcej)
 • od 31.50 zł Brak ofert
  Ludzie bez przerwy mnie pytają, jak to się dzieje, że jeszcze żyję. Gdybym w dzieciństwie stanął pod ścianą obok innych dzieciaków z ulicy i gdybym miał wskazać tego, który dociągnie do 2009 roku, będzie miał piątkę dzieci,... (więcej)
 • od 40.41 zł Brak ofert
  Black Sabbath. U piekielnych bram to obszerna i szczegółowa historia jednego z najważniejszych zespołów w historii rocka. Autor opisuje początki grupy, która powstała w Aston, na przedmieściach Birmingham, na gruzach dwóch innych... (więcej)
 • od 32.31 zł Brak ofert - premiera: 2013-12-11
  Po dwudziestu pięciu latach – wypełnionych bezkompromisowymi albumami i koncertami, które znacznie poszerzyły granice scenicznej agresji – Slayer wciąż obdarzany jest szacunkiem zarówno przez krytyków, jak i kolegów muzyków. Tom... (więcej)
 • Najnowsze wydanie nagradzanej książki – „biblii” metaloznawcy: napisana przez grono wybitnych postaci świata techniki i nauki, odsłania przed Czytelnikiem skomplikowany świat dziesiątek rodzajów metali, w tym tych metali... (więcej)
 • od 27.57zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2014-01-22
  HISTORIA ŻYCIA LEGENDARNEGO BASISTY ZESPOŁU METALLICA 27 września 1986 roku basista Metalliki Cliff Burton zginął w wypadku samochodowym. Miał zaledwie 24 lata. Od tego tragicznego zdarzenia minęły już prawie trzy dekady, a nie powstała... (więcej)
 • od 48.30zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2014-06-09
  Wyoblanie jest metodą kształtowania cienkościennych przedmiotów z blachy bez przerwania ciągłości materiału. Ten sposób obróbki plastycznej umożliwia wytworzenie lekkich wyrobów, nieraz o bardzo skomplikowanych kształtach. Metodą... (więcej)
 • od 44.65 zł Brak ofert
  Książka zawiera nowoczesną wiedzę z zakresu technologii odlewnictwa. Przedstawiono w niej podstawy procesów odlewniczych, technologie odlewnicze, włącznie z najnowszymi specjalnymi procesami odlewniczymi, zagadnienia projektowania odlewów i... (więcej)
 • od 32.30 zł Brak ofert - premiera: 2014-07-07
  W książce omówiono: techniki wytwarzania wyrobów, zadania i strukturę współczesnego zakładu produkcyjnego, procesy produkcyjne i technologiczne stosowane w budowie maszyn, techniczne przygotowanie nowych wyrobów, metodykę projektowania... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: