Temat: miłość ojcowska

Znaleziono: 14 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 20.50zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2018-05-18
  Książka dla wszystkich, którym temat rodzicielstwa jest bliski – tych, którzy myślą o adopcji, którzy są rodzicami biologicznymi, a także dla tych, którzy im w tej drodze towarzyszą (rodzin, przyjaciół, nauczycieli, opiekunów). Jest... (więcej)
 • od 30.20 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  New Hampshire, rok 1954. Spławianie drewna powoli staje się przeżytkiem. W podupadającej osadzie Twisted River kucharz o trudnym do wymówienia nazwisku Dominic Baciagalupo prowadzi stołówkę dla robotników z tartaku. Niefortunna... (więcej)
 • od 33.20 zł Brak ofert - premiera: 2015-05-20
  Lekcja miłości ... to zbiór rozmów o rodzicielstwie, które nie podlega standaryzacji, nie da się go ująć w schematy i modele.   Rozmówcy autorki są osobami powszechnie znanymi, ludźmi z pierwszych stron gazet i telewizji. Równocześnie... (więcej)
 • od 24.74zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-10-03
  Głęboko poruszająca biograficzna opowieść o roku, który zmienił nie tylko rodzinę Bidenów, ale i Stany Zjednoczone. Joe Biden przez 36 lat reprezentował w senacie stan Delaware, a w latach 2009-2017 był wiceprezydentem przy Baracku... (więcej)
 • od 24.69zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2012-07-25
  " ""Morze ognia"" ukazuje Barcelonę u schyłku panowania Ramóna Berenguera I. Martí jest teraz właścicielem jednej z największych fortun hrabiowskiego miasta. Choć w interesach handlowych wiedzie mu się znakomicie, los nie szczędzi mu... (więcej)
 • od 9.90zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-05-11
  Powieść Ojciec Goriot jest powszechnie uznawana za najważniejsze dokonanie Balzaka. Jej akcja rozgrywa się w Paryżu w 1819 r. Ukazuje losy trzech bohaterów: zaślepionego miłością do swoich córek starca Goriot, tajemniczego kryminalisty... (więcej)
 • od 17.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-10-17
    Ujmująca lekkość pióra W zbiorze felietonów publikowanych w miesięczniku "Zwierciadło" Maciej Sthur opowiada o swoim doświadczeniu ojcostwa - od momentu tuż przed narodzinami swojego drugiego dziecka, Tadzika, po chwilę, w której syn... (więcej)
 •   Brak ofert
  Erotyczna i romantyczna powieść wypełniona seksem, akcją i muzyką klasyczną - z Top 10 brytyjskich list bestsellerów Summer, targana namiętnościami skrzypaczka o włosach koloru płomieni, nieszczęśliwa w swoim związku, zamiast w... (więcej)
 • od 21.25zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2018-05-16
  Broniewski: kochanek, egoista, mięczak. Broniewski w potrzasku uczuć to historia romansu Władysława Broniewskiego i Ireny Helman. Zachowane listy kochanków opowiadają po latach ich własnymi słowami o płomiennym uczuciu, ale także o... (więcej)
 • od 23.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-04-18
  Swój niepodległy byt Polska rozpoczynała zniszczona, zubożona, bez ustalonych granic, bez wojska, za to z koniecznością scalenia trzech różnych organizmów. Proces integracji musiał odbywać się sprawnie, szczególnie w obliczu niechęci... (więcej)
 • -9% Po ojcu
  od 22.74 zł Brak ofert - premiera: 2017-05-24
  Zbiór stu siedemnastu krótkich opowiadań, których tematem są relacje między ojcem a synem. Poszczególni bohaterowie miotają się między skrajnym oddaniem a skrajną niechęcią. Jedni skłonni są do największych poświęceń w imię... (więcej)
 •   Brak ofert
  Czarny humor, rodzicielska miłość i nagła śmierć – wszystko w najnowszej książce Ollego Lönnaeusa, autora skandynawskiego kryminału „Pokuta”.Mike Larsson ma wielkie serce i równie wielki talent do wpadania w tarapaty. Przyczyną... (więcej)
 • od 25.10 zł Brak ofert
  „Mam 32 lata. W styczniu dowiedziałem się, że jestem w ciąży. Oto mój dziennik.” Dziennik ciężarowca to bezpretensjonalny, zabawny i ogromnie sympatyczny zapis przeżyć trzydziestolatka, który ma zostać ojcem. A ponieważ ciąża... (więcej)
 • od 3.26zobacz oferty z 27 księgarni - premiera: 2014-03-12
  Utwór z serii "Komedia Ludzka" - cyklu powieści i opowiadań francuskiego pisarza Honoriusza Balzaka. Jądrem cyklu jest powieść Ojciec Goriot, od której zaczęła się koncepcja Komedii Ludzkiej. Balzac potraktował człowieka jako gatunek... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: