Temat: mi6

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 36,50 zł Brak ofert
  „Nigdy nie spotkałem nikogo z »branży«, kto fascynowałby się literaturą szpiegowską – mówił John Scarlett, były C, czyli szef brytyjskiego wywiadu MI6. –W końcu prawdziwa robota jest o wiele bardziej interesująca”. Ta historia...(więcej)
 • od 39,90zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2014-07-08
   Pełna historia narodzin i pierwszych lat istnienia brytyjskiej tajnej służby wywiadowczej, w tym szpiegowania w Niemczech, zamordowania Rasputina i zdumiewająco śmiałych tajnych misji na terenie bolszewickiej Rosji. Michael Smith kreśli...(więcej)
 • od 33,90zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2015-11-20
  Amaya Bajaratt to piękna, młoda… i śmiertelnie niebezpieczna kobieta. Jako mała dziewczynka była światkiem masakry buntowników w której zginęli jej rodzice.  Już wtedy poprzysięgła sobie, że pomści ich śmierć. Zemsta i opór...(więcej)
 • -50% Lot ćmy
  dziś najtaniej - od 17,60 zobacz oferty z 15 księgarni
  Czerwiec 1941 roku, Europa pod hitlerowską okupacją. Lotnictwo alianckie ponosi ogromne i niewytłumaczalne straty. Wywiad angielski przechwytuje sygnał radiowy Luftwaffe zawierający informację, że źródłem wszystkich sukcesów niemieckich...(więcej)
 • od 31,89 zł Brak ofert - premiera: 2013-09-27
  Sam CmCready spędza urlop na słonecznej Florydzie, kiedy przypadkowo trafia w gazecie na wzmiankę, że na pobliskiej wysepce Sunshine ktoś zastrzelił brytyjskiego gubernatora. Sunshine od dawna stanowiła terytorium zależne Wielkiej...(więcej)
 • od 31,25zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-06-02
  „Jestem kłamcą. Urodziłem się po to, by kłamać. Kształcono mnie na kłamcę i szkolono mnie na kłamcę w środowisku, które kłamaniem zarabia na życie. Kłamstwo praktykuję również jako pisarz”. John le Carré Choć minęło...(więcej)
 • -20% Obcy kraj
  od 25,52 zł Brak ofert - premiera: 2015-04-27
  Po dwudziestu latach służby w wywiadzie agent Thomas Kell zostaje zmuszony do przejścia na wcześniejszą emeryturę. MI6 pozbywa się go po doniesieniach prasowych o niedozwolonych metodach przesłuchania stosowanych przez brytyjskich...(więcej)
 • od 8,71zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2014-02-25
  Wybitny amerykański fizyk David Fastman, profesor słynnego uniwersytetu w Princeton przyjeżdża na zaproszenie profesora uniwersytetu we Frankfurcie nad Menem Alberta von Riddagshausena do Niemiec. Najnowsze wyniki badań Fastmana dotyczące...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: