Temat: miejskie fantasy

Znaleziono: 18 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • dziś najtaniej - od 9.99 zobacz oferty z 10 księgarni
  W ciągu zaledwie kilku godzin milicja oraz wezwane na pomoc oddziały wojska tracą kontrolę nad mnożącymi się w zastraszającym tempie hordami nieumarłych. Z dnia na dzień upada stary porządek rzeczy.Garstka ludzi próbuje znaleźć...(więcej)
 • od 19.90zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-05-15
  Mnogość istot magicznych: wampiry, wilkołaki, wiedźmy, ale też aniołowie i pogańskie bóstwa. Do tego gęsta intryga, kryminalne śledztwo, skomplikowane relacje i niezmiennie spora dawka humoru. To wszystko znajdziecie w najnowszej...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 3.99 zobacz oferty z 13 księgarni
  Opuszczone miasto to drugi tom trylogii kryminalnej Ostatni policjant opisującej świat tuż przed zagładą. Ziemi pozostało zaledwie 77 dni do zderzenia z asteroidą. Kurczą się zapasy żywności, mnożą włamania i morderstwa. Naciągacze...(więcej)
 • od 18.72zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-01-22
  Surrealistyczny thriller o wojnie, której nigdy nie było i o próbie przetrwania w mieście po niewyobrażalnym kataklizmie Rok 1941. W ogarniętej wojennym chaosem Marsylii zjawia się Jack Parsons, amerykański inżynier i adept sztuk...(więcej)
 • od 24.39zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-04-12
  Zetknęliście się kiedyś z magią? Taką prawdziwą? Z przygodą, akcją,emocjami, niesamowitymi wydarzeniami i szczyptą szaleństwa? Chcielibyście tego wszystkiego doświadczyć? To dobrze trafiliście. Fantastyczne książki Ilony Andrews...(więcej)
 • od 23.94zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-09-12
  Atlanta to miasto dręczone przez magiczne problemy. Najemniczka Kate Daniels i Curran, Władca Bestii borykają się z rozdzierającym serce kryzysem. Niezdolne do kontrolowania swoich bestii dzieci Gromady umierają. Istnieje lek, który...(więcej)
 • od 26.91 zł Brak ofert - premiera: 2016-07-27
  Zaspać na Sąd Ostateczny to trzecia część pełnej czarnego humoru serii powieści o Bobbym Dolarze Anioł Doloriel – dla przyjaciół Bobby Dolar – jak zawsze ma mnóstwo kłopotów. Jego ukochana, piękna Caz...(więcej)
 • od 28.49 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Genialne połączenie romansu wiktoriańskiego, powieści o wampirach i wilkołakach oraz sensacyjnej komedii pomyłek.  Lady Alexia Maccon znowu w akcji, ale tym razem to nie jej wina. Gdy szalony duch grozi królowej, bezduszna wszczyna...(więcej)
 • Kto nie pragnie, ten nie żyje! Sięgnij po drugi tom niezwykłego cyklu urban fantasy „Opowieści z Wieloświata”. Poznaj intrygę, która zachwiała równowagą uniwersum i uwolniła demony! We Wrocławiu zaczynają dziać się rzeczy...(więcej)
 • od 18.20zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-11-14
    Książki Hugh Loftinga nieodmiennie podbijają serca kolejnych pokoleń czytelników Doktor Dolittle i jego zwierzęta Bardzo dawno temu żył doktor, a nazywał się Dolittle, John Dolittle. Doktor bardzo lubił zwierzęta i posiadał ich...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Jedna z najoryginalniejszych powieści 2010 roku, laureatka Artur C. Clarke Award za rok 2011! Zinzi December dźwiga Leniwca na własnych plecach, żyje z talentu do znajdowania zaginionych rzeczy i ma paskudny dryg do oszustw internetowych....(więcej)
 • od 26.91 zł Brak ofert - premiera: 2014-03-05
  Najnowsza powieść dosłownie zawieszona pomiędzy niebem za ziemią autorstwa największego talentu fantasy od czasów Tolkiena! Bobby Dolar to anioł, nie człowiek. Dosłownie. O grzechu wie jednak dużo - i to nie tylko z racji zawodu...(więcej)
 • od 17.36 zł Brak ofert - premiera: 2015-10-21
  Współautorka cyklu „Dom Nocy” zaprasza fanów do swego fascynującego świata, w nowym cyklu „Uciekinierzy”. W świecie równoległym do naszego Furie strzegą potępionych dusz skazanych na wieczne cierpienie z powodu przewinień...(więcej)
 • Futurystyczna wizja świata, w którym śmierć jest towarem luksusowymW niedalekiej przyszłości technologia i medycyna są tak zaawansowane, że oferują ludziom szansę bycia nieśmiertelnym. Jednak wieczne życie zarezerwowano tylko dla...(więcej)
 • -10% Drozdy
  od 21.59 zł Brak ofert
  "Miriam Black wie, kiedy umrzesz. Ma niewiele ponad 20 lat, ale widziała już, jak umierają setki ludzi: w wypadkach, w szpitalnych łóżkach, w domu, na ulicy, wszędzie. A raczej: jak umrą. Ponieważ Miriam Black widzi przyszłość....(więcej)
 • od 17.99 zł Brak ofert - premiera: 2013-06-12
  Druga część przygód niezwykłej kobiety obdarzonej niezwykłym darem. Miriam próbuje. Naprawdę się stara, ale bezskutecznie. Życie z Luisem nie układa się tak, jak powinno. Szczerze mówiąc, w ogóle się nie...(więcej)
 • od 28.12 zł Brak ofert
  Pierwsza część niezwykłej serii z gatunku urban fantasy.  Garet James nie jest taka jak inni młodzi, przebojowi single z Nowego Jorku. Tyle tylko, że jeszcze o tym nie wie. Zaczyna się od starej srebrnej szkatułki zamkniętej na amen. Garet...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: