Temat: mistyfikacja literacka

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 16,19zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-09-22
  Kryminał dla smakoszy! Xavier Kieffer, niegdyś mistrz kuchni pracujący w wyśmienitych restauracjach, wyrzekł się haute cuisine i prowadzi w Luksemburgu, w Dolnym Mieście, malutką restaurację, gdzie serwuje swoim gościom potrawkę z...(więcej)
 • od 26,35zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-05-11
  Pasjonująca, pełna mrocznych tajemnic  powieść historyczna, przenosząca nas w czasie do starożytnej Hiszpanii. To tam, wedle podań, spoczywa ciało świętego Jakuba, jednego z dwunastu apostołów Jezusa. Słynną Camino de...(więcej)
 • od 6,50zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-04-12
  W XVIII w. James Macpherson ogłosił światu, że odnalazł średniowieczny rękopis zawierający zbiór celtyckich pieśni. Autorem pieśni miał być rzekomo legendarny wojownik i celtycki bard Osjan. Macpherson podawał się za odkrywcę,...(więcej)
 • od 20,90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-10-25
  Pierwsze polskie wydanie słynnego zbioru esejów Susan Sontag. Amerykańska autorka kreśli sylwetki kilku twórców, m.in. : Waltera Benjamina, Eliasa Canettiego,  Antonina Artauda, zastanawia się nad źródłami popkulturowej fascynacji...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2013-05-27
  Czy to możliwe, że słynny obraz – którego sygnatura wykazuje pewną anomalię kolorystyczną – jest jedynym dziełem, które się zachowało po wielkim mistrzu weneckiego renesansu, uczniu Tycjana nazywanym Turquetto (mały Turek)? Metin...(więcej)
 • od 20,72zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2015-06-19
  Gdy George po raz pierwszy spotkał Lianę Decker, miała osiemnaście lat i była studentką pierwszego roku college’u w Sweetgum na Florydzie. Przez cały semestr byli nierozłączni. Kiedy więc otrzymał wiadomość, że w Święta Bożego...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: