Temat: monika

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 29.90 zł Brak ofert
  Najnowsza książka Moniki Jaruzelskiej Oddech jest kontynuacją dwóch poprzednich bestsellerów – Towarzyszki panienki i Rodziny. Najbardziej poruszająca i intymna z całej trylogii. Pisana po śmierci ojca. Nie zawiedzie jednak czytelników... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 11.96 zobacz oferty z 10 księgarni
  To opowieść o nieudanej próbie emigracji. Monika Richardson, gospodyni popularnego programu „Europa da się lubić” wiele lat mieszkała w Wielkiej Brytanii. Założyła tam rodzinę z mężem Anglikiem, z całych sił starała się... (więcej)
 • od 34.90 zł Brak ofert
  Jakim ojcem był generał Jaruzelski? Jaką córką była Monika? Autobiograficzna opowieść Moniki Jaruzelskiej to pełna ironii i dowcipu opowieść o dorastaniu u boku sławnego ojca. Okazuje się, że niełatwo być córką generała.... (więcej)
 • -10% Rodzina
  od 26.90 zł Brak ofert
  Poprzednia książka Moniki Jaruzelskiej „Towarzyszka Panienka” była głośnym wydarzeniem i natychmiast stała się bestsellerem. Córka generała opowiedziała w niej historię swojego życia. W nowej książce kreśli sylwetki rodziców,... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 12.00 zobacz oferty z 8 księgarni
  Chrześcijanka, wydana za poganina, rodzi istne utrapienie... przyszłego świętego. Dobrym przykładem jedna teściową. Nawraca ją, służbę, a ostatecznie męża. Jej syn odchodzi od prawdziwej wiary i przystępuje do sekty... (więcej)
 • od 25.11 zł Brak ofert
  "Zwariowana, pełna niespodzianek podróż starożytnym szlakiem bursztynu Dwie przyjaciółki - dziennikarka i fotografka - w zwariowanej podróży z Rzymu do Gdańska śladami „złota północy” Barwna kronika podróży „bursztynowym... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: