Temat: niccolò machiavelli

Znaleziono: 9 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Geniusz w polityce to sprawa tajemnicza. Żeby choć nieco ją wyjaśnić, profesor Marcin Król opisuje największe dokonania najwybitniejszych polityków nowożytności: kardynała Richelieu, Bismarcka, Churchilla i de Gaulle’a. I tych...(więcej)
 • od 24.65zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2010-11-10
  POPRZYSIĄGŁEM ZEMSTĘ TYM, KTÓRZY ZDRADZILI MOJĄ RODZINĘ. JESTEM EZIO AUDITORE DA FIRENZE. JESTEM ASASYNEM... Młody szlachcic, zdradzony przez panujące rody Italii, wyrusza w poszukiwaniu zemsty. Aby stawić czoła spiskowcom i przywrócić...(więcej)
 • od 24.65zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2011-11-09
  WYRUSZĘ DO CZARNEGO SERCA ZEPSUTEGO IMPERIUM, BY ZETRZEĆ W PROCH MOICH WROGÓW. RZYMU NIE ZBUDOWANO JEDNAK W JEDEN DZIEŃ I NIE ODBUDUJE GO SAMOTNY ASASYN. JESTEM EZIO AUDITORE DA FIRENZE. OTO MOJE BRACTWO. Rzym, niegdyś potężny, dziś leży...(więcej)
 • od 25.76zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-03-23
  Wielowątkowa, barwna opowieść o dwóch miastach: Sikri, stolicy szesnastowiecznych Indii, i Florencji – kolebki europejskiego renesansu. Opowieść z pogranicza baśni i rzeczywistości, szukająca nici łączących Zachód ze...(więcej)
 • od 35.01zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-04-14
  Nie jest to banalna rozprawa, grzeczna i uładzona. Autor prowokuje czytelnika do zadawania sobie wielu pytań i poważnego zastanowienia nad tradycjami światowej myśli politycznej. Za to jestem Panu Michalikowi szczególnie wdzięczny....(więcej)
 •   Brak ofert
  CESARE BORGIA, NICCOLO MACHIAVELLI, LEONARDO DA VINCI. Trzy spośród otoczonych największą sławą, dobrą i złą, postaci w historii Europy. Jesienią roku 1502 ich losy zbiegają się w pewnym włoskim zamku. Konsekwencje tego spotkania...(więcej)
 • od 22.41 zł Brak ofert
  P { margin-bottom: 0.08in; } Machiavelli dla mam to relacja ze spontanicznego, wariackiego eksperymentu: autorka przez rok próbuje odzyskać panowanie nad niesfornymi nieletnimi domownikami, posiłkując się makiawelicznymi radami wyjętymi z...(więcej)
 • od 23.47 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-14
    ZAKUPY Z FREUDEM FITNESS Z HEIDEGGEREM IMPREZA Z MACHIAVELLIM SEN Z JUNGIEM GOTOWANIE Z LÉVI-STRAUSSEM   Jakie zalety może przynieść kłótnia z partnerem? Dlaczego siłownia to świetne miejsce na randkę? Z jakiego powodu wanna miewa...(więcej)
 • od 28.04 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-10
  Pięć lat po niewyjaśnionym jak dotąd morderstwie księcia Juana Borgii, syna papieża Aleksandra, pojawia się nowy trop. W Imoli na północy Włoch  przy zwłokach zabitej kobiety znaleziono amulet, który należał kiedyś do Juana. ...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: